444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Falke Kombi Servisi / Ankara Falke Servisi

25 Kasım 2020
924 kez görüntülendi
Falke Kombi Servisi / Ankara Falke Servisi

Falke kombi servisi olarak kombilerinizde oluşan arıza, aksaklık ve tüm sorunlarda kombi teknik servis desteği sağlıyoruz. Falke kombi servisi web sitemizden bizlere ulaşım sağlayarak kombi sorunlarınızı ertelemeden önlem alın. Falke kombi servisi 7/24 destek ekibi ile sizlere sadece bir telefon uzaklıktadır.

Falke Kombi Servisi Arızaları

Kombiler zamanla çalışmaya bağlı olarak sorun çıkarabilmektedir. Kombi arızaları genelde kombi üzerinde bulunan küçük ekranlarda kod olarak görünür. Falke kombi servisi arızaları bu kodlar yardımı ile çözümlenmektedir.

Falke Kombi Kullanımı

Falke Kombi Servisi

🔸 Alev işareti kombinin ateşleme yaptığını gösterirken üzerinde çarpı işareti bulunan alev işareti ateşleme yapma sorunu çıkardığını göstermektedir. Kombi bakım ve onarımı yapan Falke kombi servisi çağırılarak bu sorun giderilebilmektedir.

🔸 Kombi üzerindeki ekranda üçgen işareti içerisinde bulunan ünlem simgesi genel bir hatayı temsil etmek ile birlikte Falke kombi servisi birimlerine başvurularak bu hatanın giderilmesi gerekmektedir.

🔸 Ekran üzerinde oluşan petek işareti peteklerin ısı ayarını göstermek ile birlikte yanıp sönmesi durumda peteklerin ısınmadığını göstermektedir.

🔸 Su vanası şekli ise suyun ısı derecesini ayarlamak amaçlı var olup yanıp sönmesi durumunda suyun ısınmasını engelleyecek bir kombi hatası olduğunu temsil etmektedir.

🔸 Kombi üzerinde gerek harf ile sembollenmiş gerek ise kutu içerisinde aşağı ok yönünde bakan simgenin var olması su basıncının düşük olduğunu göstermektedir. Bu durumda hemen uzman Falke kombi servisi kombi bakım ve onarım ekipleri çağırılarak havasının alınması sağlanmalıdır.

Kombi üzerinde beliren herhangi bir hata sembolü ya da simgesi durumunda yetki belgesi bulunan Falke kombi servisi çağırılarak bu hataların çözümlenmesi gerekmektedir. Ankara şehrinde ikamet ediyor ve kombi arızaları için güvenilir bir servis arıyorsanız işiniz artık oldukça kolay. Ankara’ da Falke kombi servisi firmaları uzman personel kadrosu, profesyonel ekipmanları ve bilgi birikimi deneyimleri ile kombi bakım ve onarım işlemlerinin hepsinde hizmet vermektedir.

Petek Temizliği Önemi

Falke kombi servisi petek temizliği önemi oldukça etkilidir. Peteklerin temiz olması halinde kombiniz sağlıklı çalışmalar gerçekleştirebilir. Aksi halde petekler içerisinde kombinin verdiği su dolaşım sağlayamaz. Kombi daha fazla enerji harcayarak parçalara ve tesisata zarar verebilir.

Falke kombi servisi ile kombi ve peteklerin temizliğinin yılda bir kere yaptırılması bütün kış mevsiminde peteklerin maximum seviyede verimliliğini sağlamaktadır. Falke kombi servisi ekipleri petek temizleme yaparken sirkülasyon hızı ve ısının petek kanalları içindeki verimi arttırmasını sağlar. Peteklerdeki kirlerin uzaklaştırılması ile sistemdeki sıvı akışı düzenli olarak sağlanacaktır. Isı veriminin artmasıyla doğalgaz faturalarınızda büyük oranda tasarruf sağlayacaksınız.

Kombi ve Petek Temizleme Neden Yapılmalı?

Yıllarca kullanılan petek ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Doğalgaz ve kalorifer tesisatlarında ortamın ısınması için ideal ısıyı sağlamak doğalgaz faturalarının kabarık gelmemesi için önemlidir. Çok çetin geçen soğuk kış aylarında yaşam alanlarınızı petekler sayesinde ısıtıyorsunuz. Fakat zamanla peteklerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve git gide yaşadığınız alanın ısınmadığını fark edersiniz. İşte bunun tek sebebi Falke kombi servisi uzman görüşlerine göre kombi bakımı, petek bakımı ve temizliğinin yapılmamış olmasıdır.

Falke Kombi Bakımı Neden Yapılır?

Falke Kombi Servisi

Ankara Falke Kombi Servisi

Falke kombi servisi hizmetleri Ankara’ da tüm semtlere ulaşarak kesintisiz ve kaliteli servis imkanı sağlamaktadır. Soğuk kış günlerinde beklemediğiniz anlarda meydana gelen kombi arızalarınız için kombi servisi Falke kombi servisi firmaları tarafından destek alarak mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz. Kombi bakımı işlemi konusunda sizlere detaylı bilgi vermek için Falke kombi servisi çağrı merkezi numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı çalışması her yıl yapılması gereken ve kombilerin verimli çalışmasını sağlayan işlemdir. Kombi bakımı Falke kombi servisi tarafından kış mevsimi gelmeden yapılması önerilmektedir.

Kesin Çözüm Falke Kombi Servisleri

Kombi, kullanım açısından karmaşık görünse de oldukça kolay kullanıma sahip olan bir cihazdır. Herhangi bir kombi arızası dahilinde kombi cihazının üzerinde bulunan ekranda görünen semboller ile kombi arıza tespiti yapılabilir. Falke kombi servisi ile zaman kaybı yaşamadan problemin çözümüne ulaşılabilirsiniz. Kombi üzerinde ekran dışında bazı tuşlar mevcut olup bu tuşlar üzerinde bulunan semboller ile neler yapılabileceği de bildirilmektedir. Kombi üzerinde telefonlarımızda da bulunan kapanma sembolü bulunmaktadır. Bu kombinin açılıp kapanmasına yaradığı gibi aynı zamanda kombiden kombiye değişiklik gösterir. Tekrarlı basımlarda kombinin yaz, kış konumuna ayarlanması da bu tuş ile gerçekleştirilmektedir. Büyük R harfi olan tuş kombinin resetlenmesi için kullanılan düğmedir. Kombi ürününüz ile ilgili kullanma talimatları için Falke kombi servisi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Falke kombi servisi olarak zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hızlı bir Falke kombi servisi hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli Falke kombi servisi hizmeti en uygun fiyatlarla size ulaştırmak istiyoruz. Sadece 1 kez değil her zaman sizinle çalışmak için maliyetleri belirlerken sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Falke kombi servisi güvenilir ve kaliteli servis imkanlarını sizlere sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Buderus Servis İnegöl 0224 250 16 06 | İnegöl Kombi Servisleri