444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Protherm Kombi Servis – Protherm Kombi Servis Firmaları

24 Kasım 2020
769 kez görüntülendi
Protherm Kombi Servis – Protherm Kombi Servis Firmaları

Protherm kombi servis olarak müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada görmekte ve onların ihtiyaçlarına tam anlamı ile yanıt verecek donanımları bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle soğuk havalarda hayatımızda büyük bir yere sahip olan kombilerin daha uzun süreli ve sorunsuz kullanımı için servis hizmetleri çok büyük bir önem taşımaktadır. Kullandığınız kombiler ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm konularda sizlere destek sunmakta olan uzman teknik servis ekibimiz, her zaman kesintisiz desteklerini sürdürerek sizlere daha kaliteli bir yaşam imkanı tanımaktadır. Geniş servis ağı ile birlikte sizlere hizmet vermekte olan Protherm kombi servis firmamız kombiniz ile ilgili tüm tamir, kurulum ve bakım hizmetlerini sağlamaktadır.

Protherm Kombi Yerinde Bakım Servisi

Kombilerinizi yerinde bakım servisi hizmeti ile en ısa sürede kombi çalışmaları yapılmaktadır. Radyatörlerinizi yerinden sökmeden, evinizi kirletmeden özenli titizlik ile kombi bakımı ve petek temizleme çalışması yapılmaktadır. Kombi bakımı yapılırken kombi tesisatı, parça kontrolleri ve oluşabilecek aksaklıklar kontrol edilerek tamir edilir. Protherm kombi yerinde bakım servisi hizmetlerimizden uygun fiyat avantajları yararlanabilirsiniz. Kış mevsimi gelmeden kombi bakımınızı yaptırarak kışa hazır olabilirsiniz. Protherm kombi servis firmamızın 7/24 çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Protherm Kombi Arızaları

Protherm kombi servis kombi arızaları durumunda sizlere yardımcı olmak için özverili olarak çalışmaktadır. Kombiniz arıza verirse ne yapılmalı?

🔸 Gaz var mı ve ocağınız yanıyor mu gaz kolunu kontrol ediniz.
🔸 Kombinizdeki su seviyesi 1 ile 2 arasında mı yoksa doldurunuz.
🔸 Elektrik var mı kontrol ediniz.
Protherm kombi kullanıyorsanız yukardaki ön şartları kontrol ediniz. Tüm hata kodlarını okuyunuz. Kombinin verdiği hata kodları ile ilgili bilginiz yoksa ve yukarıdaki önlemleri aldıysanız ama hala sorun geçmediyse Protherm kombi servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Protherm Kombi

Protherm Kombi Servisi

Kombi arıza kodları her markada farklı olarak yapılandırılır. Protherm kombilerinizin ürün kutusu içerisinde kullanma kılavuzları yer almaktadır. Kullanma kılavuzlarında genel hata kodları yer almaktadır. Kombinizde oluşan hata kodlarını bu kılavuzda mevcut ise tarif edildiği gibi işlem yapabilirsiniz. Oluşan kod hatası eğer kılavuzda yer almıyor ise Protherm kombi servis ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Protherm Kombi Servis Hizmet Bölgeleri

Ankara’ da tüm semtlere Protherm kombi servis imkanı sağlamaktayız. Randevu oluşturmak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilirsiniz. Oluşturulan randevulara zamanında ulaşarak en kısa zamanda kombi çalışmaları yapmaktayız. Adresinize en yakın Protherm kombi servis ekipleri yönlendirilerek mağduriyetiniz giderilmektedir.

Ankara Dikmen, Çankaya, Çayyolu, Keçiören ve daha fazla semtlere kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti sunulmaktadır. Kombi veya petekleriniz nerede olursa olsun tüm mekanlarda Protherm kombi servis imkanı bulmanız mümkündür.

Protherm Kombi Servisi Nasıl Çalışır?

Protherm markalı kombilerinizde meydana gelen tüm arıza durumlarına müdahale ederek kalıcı çözümler çıkarmakta olan Protherm kombi servis tüketici sorunlarında her daim gereken desteği en iyi şekilde sunmaktadır. Protherm markalı kombinizin modeli ne olursa olsun hizmet sunumlarımız mevcuttur. Bizleri aradığınız sürece yaşadığınız tüm sorunların çözümüne ulaşabilir ve beklediğiniz hizmeti alarak memnuniyeti yaşayabilirsiniz.

Siz değerli tüketicilerimize özel hizmetlerimiz günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir. En iyi hizmeti almak üzere firmamız ile gün boyu iletişimde kalabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilecek hizmetleri sunmak her daim amaçlarımızın başında gelmektedir.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servis Ekipleri

Adresinize gelen Protherm kombi servis ekipleri alanında uzman kadrolardan oluşmaktadır. Ekibimizin her üyesi yeterlilik belge ve sertifikalarına sahip alanında uzman personellerdir. Protherm markalı ürünler konusunda deneyimli ve tecrübeli bireyler sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Protherm kombilerinizdeki sorun ne olursa olsun kesin çözüm ve kalıcı sonuçlar için bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız her bir işlemin arkasındayız. Sizlere hizmetlerimizin başından sonuna kadar da garantiler sunuyoruz. Her bir çalışmamıza ve bizlere güvenebilirsiniz.

Protherm kombi servis ücretleri uygun fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Aile bütçenize dost olan kombi bakım fiyatları ile yılda bir kere bakım yaptırarak bütün kış boyunca sıcacık yaşam alanları elde edebilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak yaptıracağınız Protherm kombi servis kombi bakımı ile ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Protherm markalı veya diğer marka kombi ürünleri hakkında kullanım bilgisi için Protherm kombi servis firmamızdan danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz Protherm markalı kombiler veya diğer kombiler hakkında eğitim aldığı için tüm sorularınıza yanıt verecek yaşadığınız tüm sorunların muhtemel sebeplerini ve çözüm seçeneklerini sizlere sunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Gaziemir Bosch Servisi – Gaziemir Bosch Petek Temizliği