444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demirdöküm Kombi Servisi / Demirdöküm Servisi Hizmetleri

24 Kasım 2020
1 kez görüntülendi
Demirdöküm Kombi Servisi / Demirdöküm Servisi Hizmetleri

Demirdöküm kombi servisi olarak kış aylarını rahat ve sorunsuz olarak geçirmek için kombinizin bakımlarını her yıl periyodik olarak yapılmasını öneriyoruz. Her marka kombilerde yapılan kombi bakımları kombinize ne gibi faylalar sağlamaktadır. Öncelikle kombinizin ısınma problemlerini önler, yüksek verim kazandırır. Cihazın iyi şekilde çalışmasını sağlar ekonomik olarak bütçenize katkı sağlar. Kış aylarına girmeden yapılacak kombi bakımları daha yaralı olmaktadır. Demirdöküm kombi servisi olarak yaptığımız kombi bakımlarında cihaz ve peteklerin temizlenmesi kombinizin performansını artırmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi Bakım ve Onarım

Demirdöküm kombi servisi bakım ve onarım, kombi onarım, kombi kurulum ve montaj çalışmalarını yapmaktadır. Kombi ürünleriniz hangi marka olursa olsun tüm cihazlara hitap eden Demirdöküm kombi servisi çalışmaları her kombiye ayrı ayrı yapılmaktadır. Kombilerinizin yıllık bakım işlemleri konusunda Demirdöküm kombi servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca taşınma durumunda kurulum ve montaj için gerekli tesisat düzenlemeleri ve en uygun kombi yerleşimi için profesyonel hizmet sunan Demirdöküm kombi servisi  ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi Kombi Kullanım Önerileri

Kombiler ısınma konforu sağlarken, kışın gelen yüksek faturalarda can sıkıcı durumlardan biridir. Kombi seçimi de tasarruf etkenlerinden biridir. Doğalgaz sarfiyatını azaltacak püf noktaları ve sıkça sorulan soruları Demirdöküm kombi servisi kombi kullanım önerileri ve enerji tasarrufu konusunda alabileceğiniz önlemleri sizlerle paylaştık.

Demirdöküm Kombi Servisi Önerileri

Kombi Kullanımı Nasıl Yapılmalı?

🔸 Kombi kullanıcılarının en sık yaptığı hata kombileri sık aralıklarla açıp kapatmasıdır. Kombileri açıp kapatmak enerji sarfiyatına sebep olmaktadır. Bu hatadan olabildiğince uzak durulmalıdır. Kışın sıcak günlerinde kombinizi en düşük sıcaklığa ayarlayabilirsiniz.

🔸 Bulunduğunuz binanın dış cephe yalıtımları olması gerektiği gibi yapılmalıdır. Bina yalıtımı bulunan evlerde kombilerden %30 enerji tasarrufu sağlanır.

🔸 Eğer dış cephe yalıtımı imkanınız yoksa peteklerin arkasına ısı yalıtım levhaları yerleştirerek ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz.

🔸 Petekleri az kullanılan odalar için termostatik vanalar kullanılabilir. Böylece termostatik vanalar daha düşük ayara alınarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

🔸 Yerden ısıtmalı sistem kullanılıyorsa yoğuşmalı kombi kullanımı büyük oranda tasarruf sağlar.

🔸 Camlar, kapılar pvc doğrama yapılmalı, böylece soğuk havanın içeri girişi önlenebilir.

🔸 Kombi ve petekler kış mevsimi sonunda ya da kış mevsimi başlangıcında mutlaka bakımı yaptırılmalıdır. Temizlenen kombi ve petekler bütün kış sizlere daha sıcak ortamlar sunacaktır.

🔸 Peteklerin önünü kapatan eşyalar petek önünden kaldırılmalı ve bütün peteklerin önü boş kalmalıdır.

Tasarruflu kombi kullanımı için minimum 3 radyatörün çalıştırılması, sistem için gereken devir daimi sağlayan kombi pompasının daha az enerji harcamasını sağlar. Tasarruf amacıyla tek petek çalıştırılması doğru değildir. Aksine kombi evinizi yeteri kadar ısıtmadığını algılar ve daha fazla enerji tüketir.

Kaliteli Hizmet Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden asla ödün verilmez. Demirdöküm kombi servisi için %100 müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz çalışma prensibidir. Bu çalışma ilkeleri gözeten kaliteli hizmet demirdöküm kombi servisi sunan firmalar tercihiniz olmalıdır. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır. Verdiğiniz paranın hakkedilerek kazanılması önemli bir ayrıntıdır. Demirdöküm kombi servisi firması kombi ve petek bakımı konularında kendisini yenileyen, gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi çalışmalar düzenleyen alanında uzman kadro ile çalışmaya özen göstermektedir. Yapılan tüm çalışmalar Demirdöküm kombi servisi tarafından kayıtlı ve belgeli çalışmalardır. Bu sayede müşteri mağduriyeti önlenerek olumsuzlukların önüne geçilmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servisi Ekipleri

Demirdöküm kombi servisi hizmetleri sunmak için her konuda yeterli ve donanımlı olan ekip çalışması önem taşır. Kombi servisi firma seçiminde evinize gelen ya da telefon ile ulaştığınız ekiplerin yeterlilik seviyelerini ve belgelerini sorgulayınız. Alanında uzman olmayan kişilerin yapacağı işlemler kombilerde geri dönülmez hatalara neden olur ve birçok kombi bu yanlış uygulamalar nedeniyle ömrü bitmeden çöp olmaktadır. Demirdöküm kombi servisi çöp olan kombilerle çok fazla karşılaşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kombi bakımı, petek temizliği çalışmalarınızı profesyonel, kimlikli ve belgeleri bulunan kurum ve kuruluşlara yaptırmalısınız.

Demirdöküm kombi servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren yaklaşımlarla sizlere hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmet Demirdöküm kombi servisi sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Demirdöküm servisi olarak görev yapmaktayız.
Demirdöküm kombi servisi hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir. Geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli Demirdöküm kombi servisi hizmetleri sunma gayreti içerisindeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Kıraç Kombi Servisi | Kombi – Petek Temizleme | 444 28 46