444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sanica Kombi Servisi – Sanica Kombi ve Petek Temizliği

24 Kasım 2020
941 kez görüntülendi
Sanica Kombi Servisi – Sanica Kombi ve Petek Temizliği

Sanica kombi servisi olarak tüm marka ve modeldeki kombileriniz için her daim hizmet vermektedir. Kombilerde oluşan arıza, bakım, yer değişikliği, montajı, kurulum gibi çalışmaları eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Sanica kombi servisi ekipleri alanında uzman ve profesyonel olarak görev almaktadır.

Sanica Kombi Servisi Önemi

Soğuk kış günlerinde mağdur olmamak adına kombi bakımını kış mevsimi gelmeden önce yaptırmanız sizi olası sıkıntılarla karşılaşmaktan koruyacaktır. Eğer ekonomik anlamda kombi bakımını yetersiz görmeniz ve önemsememeniz durumunda kombinizin bakımını daha ileri bir tarihe ertelerseniz cihazınızın çalışma ömrüne ve performansına zarar vermekte olacak ve düşündüğünüz gibi bir kar sağlayamayacaksınız. Ancak sanica kombi servisi tarafından yapılan düzenli bakımlar sayesinde sizler ilerde oluşabilecek büyük çaplı arızalardan korunabilirsiniz ve bütçenizi sarsabilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Güvenilir Kombi Bakımı

Yaşam alanlarımızı ısıtan ve 7/24 sıcak su kaynağı olan kombiler sorunsuz bir şekilde yüksek performans gösterebilmesi için uzman ve kurumsal sanica kombi servisi tarafından senelik bakımları yapılmalıdır. Çoğu kombi arızasının ilk sebepleri arasında cihazın periyodik bakımının yapılmaması gelir. Dolayısıyla kombi içerisinde bulunan parçalarda oluşan kir ve çalışma gücünün zorlanması vardır. Hemen hemen her evde bulunan kombiler için genel olarak belirtilen uyarılar kış mevsimi öncesinde yapılan bakımların kullanıcılar için daha yararlı olacağı yönünde olmakta.

Sanica Kombi Bakımı Servisi

Sanica kombi servisi kombi bakımı öncelikle cihazın içindeki bütün parçaların her biri ayrı olarak incelemeden geçirilir. Örneklendirme olarak kombi bakımı sırasında filtre arındırma işlemi yapılıyor. Bacalı kombilerde limit sensörü kontrolü yapılıyor. Elektrik ile alakalı olabilecek sorunlara karşı ise elektronik bağlantı bölümleri inceleniyor. Su sızdırmaya yönelik bir durum olup olmadığı gözlemleniyor. Sanica kombi servisi tıpkı bunlar gibi birçok adım izlenerek sorun tespiti ve kombi bakımı yapılıyor.

Genel olarak bakım hizmeti alacak kombiler aynı bu şekilde incelemeden ve uygulamadan geçer. Bir
kaç farklı adım veya işlem bakım hizmetini alacak cihazın modeline göre değişebilir. Kombi bakımı
yapıldıktan sonra sanica kombi servisi ekipleri kullanıcı ile beraber tekrar test edilir.

sanica kombi temizliği

Sanıca Kombi Servisi

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Eğer sanica kombinizi alalı bir iki seneyi geçmiş ise cihazı bir bakımdan geçirmeniz zaten gerekiyor demektir. Sonuç itibariyle cihazınız belirli bir süre yoğun kullanım sebebiyle elbette bakıma ihtiyaç duyacaktır. Eğer kombinizde yanıp sönen turuncu renkte bir ışık fark ederseniz bu durumda cihazınızın size verdiği bir bakıma ihtiyacım var uyarısı olmaktadır. Sıcak su kullanımında sürekli sıcak su yerine soğuk su geliyor ve kombinin ayarlarıyla uğraşıyorsanız bunun gibi belki de size küçük gelen sıkıntılar yine cihazda meydana gelen bir arıza ve bakım ihtiyacı ile alakalı belirtiler olabilir. Bu durumda sanica kombi servisi firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kombi bakımı yapıldıktan sonra eğer hala ısı verimi alamıyorsanız veya kombi çalışması sürekli devir daim yapıyorsa petek temizliği yapılmalıdır. Genel olarak kombi bakımı ve petek temizleme birlikte yapılmalıdır.

Sanica Petek Temizliği Hizmeti

Sanica kombi servisi petek temizliği hizmetinden faydalanarak kombi veriminizi ve ısı verimini arttırabilirsiniz. Petek temizliği uzman kişiler ve özel petek yıkama cihazları tarafından yapılmalıdır. Şöyle ki çoğu zaman kalorifer peteklerin den farklı farklı sesler duyulabilir ve uzun süredir açık olmasına rağmen yeterince ısınmama hatta hiç ısı vermeme gibi durumlar ile karşılaşılır. Bu gibi durumlar genel olarak peteğin tıkanmış olabileceğini düşündüren belirtilerdir. Ancak kesin bir tanı için sanica kombi servisi ekipleri test edip görmelidir. Sonuç ise önceden tahmin edilen durum doğru çıkar ise kombi petek temizliği ile sorun ortadan kalkar. Bazen radyatörlerin alt ve üst taraflarında bulunan ısı durumunda farklılıklar meydana gelir yine bunun gibi durumlar da petek tıkanıklığından dolayı içerideki sirkülasyonun sağlıklı bir şekilde gerçekleşmediğinden kaynaklı olabilir.

SANİCA KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ

Sanica Petek Temizliği Servisi

Sanica Kombi Servisi Hizmeti

Kombi bakımı ve petek temizliği düzenli yapıldığı zaman ısı verimi artar, doğalgaz faturalarından tasarruf sağlanır, sizin ve sevdikleriniz için sağlıklı ortam sağlanır, kombinizin ömrü uzar. Kombi bakımı yapılmasının kullanım açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Sanica kombi servisi hizmeti avantajlarından yararlanarak sağlıklı olarak kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Profesyonel Sanica Kombi ServisiSanica kombileri şık tasarımları ile birçok mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı ve konfor sağlayan sanica kombileri için profesyonel sanica kombi servisi hizmeti almanız gerekmektedir. Sanica kombi servisi ile kaliteli ve güvenilir hizmet alarak kombilerinizi uzun yıllar ve sağlıklı olarak kullanmanız mümkündür.

Sanica kombi servisi firmamız yıllık kombi bakım servisi kombi modellerine göre uygun çalışmalar yaparak bakım hizmeti sunmaktadır. Tüm kombilerinizin ihtiyacına uygun parça ve işlem ayrımı yaparak kombileriniz ayrı yöntem ve teknikler uygulanarak Sanica kombi servisi ile sağlıklı biçimde işlem görür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Sancaktepe Kombi Servisi | Tamir – Onarım – Bakım 444 2 846