444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alarko Kombi Servisi – Alarko Kombi Servis Hizmetleri

23 Kasım 2020
2 kez görüntülendi
Alarko Kombi Servisi – Alarko Kombi Servis Hizmetleri

Alarko kombi servisi uzman ve profesyonel ekiplerle 7/24 hizmet vermektedir. Kombilerinizde oluşan bakım, tamir, yer değişikliği, montaj gibi hizmetler sunarak kombi teknik servis işlemleri yapılır. Hızlı, kaliteli ve güvenilir olarak kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız Alarko kombi servisi firmamıza ulaşabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisleri

Kombilerimiz evlerimizde ve yaşam alanlarımızda hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünleridir. Beyaz eşya ürünleri konfor ve büyük kolaylıklar sağlayan elektronik cihazlardır. Hayatımızın olmazsa olmaz ürünlerin bakımı, onarımı ve tüm ihtiyaçlarının karşılanması için beyaz eşya servis sektörleri bulunmaktadır. Alarko kombi servis birimleri de kombileriniz için çalışmakta olan servislerdir. Alarko kombi servisi firmaları en hızlı ve en kaliteli çalışmaları sizlere sunarak büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Alarko Kombi Servisi Ne Yapar?

Kombi ürünleri 7/24 çalışmakta olan beyaz eşyalardır. Düzenli bakım yapılması gerektiren bir sisteme sahiptir. Alarko kombi servisi ve Alarko servisi cihazları uzun yıllara dayanan kullanılabilir cihazlardır. Bu nedenle, kombi cihazlarının bakımı her yıl periyodik olarak yapılmalıdır. Bakım gerektiren cihazlar daha az yakıt tüketir ve daha az sorun yaratır. Bu etkinlik size daha rahat bir hayat sunacaktır. Özellikle periyodik kombi bakımına sahip olmayan cihazlar peteklerin ısınmamasına neden olacaktır. Bu, doğalgaz fiyatınızı ikiye katlamanız için yeterli bir neden olup kombinizin sağlığı için yılda en az 1 kere kombinize ve peteklerinize bakım yaptırmayı unutmayınız.

Kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman Alarko kombi servisi yetkililerinden destek alabilirsiniz. Alarko kombi servisi ne yapar diyecek olursak tüm kombi çalışmalarınızı yapan servis ekibidir.

Alarko Kombi Servisi Firması

Alarko dünya çapında ünlü bir marka olup ülkemizde de birçok ürünü ile tercih edilen markalar arasında gelmektedir. Alarko kombi servisi firmamız markanın özel kombileriniz için çalışmalar yapan servistir. Alarko kombi servisi sektöründe her daim başarılı olmak gerekir. Başarılı hizmetleri sunmak amacı ile teknik bakımdan en iyi olmak ayrıcalıktır, uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu gibi durumlar için ise sektörde başarılı çalışmalar elde etmek önemlidir. Alarko kombi servisi adı altında en başarılı çalışmaları yapmak üzere yola çıkmaktayız. Teknik anlamda kendilerini güvende bularak en farklı hizmetleri sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Her zaman için de huzurlarınızdaki yerini alarak sizlere her konuda yardımcı olmaya odaklı çalışmaları ile huzurlarınızdaki yerini alacaktır.

Alarko Kombi Servis Firmaları

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Bakım Servisi

Kombilerde yeterli performansı alabilmek için aşağıdaki bazı durumlara dikkat edilmesi ve tavsiye edilen bazı önlemlerin alınması gerekir. Alarko kombi servisi bakım hizmetleri ve kombi kullanımı önerileri belirtilmektedir.

🔸 Kombinin kullanım yerine uygun seçilmiş olması,
🔸 Standartlara uygun bir şekilde montajının yapılması,
🔸 Bacalı kombilerde baca çekişinin düzgün olması,
🔸 Kombiye güç veren elektriğin düzenli gelmesi yani voltaj sorunu yaşanmaması, gerekliyse regülatör kullanılması,
🔸 Doğalgaz tesisat , petek ve bağlantılarının gerektiği gibi olması,
🔸 Kullanım yerinin izolasyonunun iyi olması,
🔸 Kombilerin kullanma kılavuzlarına uygun bir şekilde ayarlanması ve kullanılması,
🔸 Düzenli olarak bakımlarının doğru bir şekilde yapılması,
🔸 Cihazın olması gerekenden farklı çalıştığı ( sesli çalışması, su akıtması, vb. ) veya arıza kodu gösterdiği durumlarda Alarko kombi servisi firmasından teknik bilgi alınmalı ya da servis talep ederek bu durumun giderilmesi gereklidir.

Alarko Kombi Servisi Önemi

Eğer hedefiniz kombilerden en yüksek performansı almak ise mutlaka düzenli aralıklarla bakımları gerçekleştirmelisiniz. Alarko kombi servisi önemi firmamız tarafından kombilerin bütün parçalarının bakımları, kontrolleri ve bakımları tek tek yapılmaktadır. Cihazın içerisinde bulunan filtrelerin kontrolü yapılır. Eğer gerekirse filtrelerin temizleme ya da değişim işlemleri de Alarko kombi servisi tarafından gerçekleştirilir. Filtre temizliği sağlanmasıyla kombilerin performansında ciddi bir iyileşme meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra kazan içi temizliği ve baca temizliği gibi hizmetler de verilerek kombiden alacağınız performans en üst seviyeye çıkarılmaktadır.

alarko kombi servisi önemi

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi Hizmetleri

Alarko kombi servisi hizmetleri tamamen sizlerin talebi ve isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Sizlerin onayı olmadan hiçbir işlem yapılmaz. Profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alarko kombi servisi kombilerin bakımlarını, onarımlarını hatta temizliklerini dahi gerçekleştirmektedir. Kombilerin yüksek performans sağlamalarındaki en büyük etkenlerden biri de peteklerin temizliğidir. Bu nedenle kombi bakımı ve temizliği yanında petek temizliği hizmeti de sunulmaktadır. Eğer kombileriniz için güvenilir bir kombi servisi arıyorsanız mutlaka Alarko kombi servisi firmamızı tercih etmelisiniz.

Alarko kombi servisi firmaları tarafından yapılan tüm çalışmalar firmamızın belirlediği sürelerde garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca parça kullanımı tamamen markalara ait orijinal parça temini yapılarak değiştirilmektedir. Alarko kombi servisi hem güvenilir hem de garantili hizmet anlayışı uygulamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bosch Yetkili Servisi İzmir / Bosch Kombi Servisi