444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kombi Tamircileri – Kombi Tamir Servisi

24 Kasım 2020
807 kez görüntülendi
Kombi Tamircileri – Kombi Tamir Servisi

Kombi tamircileri kombi konusunda olağan çalışma ve aksaklıkların yaşanmaması için hizmet sunmaktadır. Kombi ürünlerinizin periyodik bakımı, tamiri, kurulum, montaj gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kombi tamircileri en doğru seçenektir.

Beyaz eşya ürünleri hayatımızı kolaylaştıran ve bize konfor sağlayan ürünlerdir. Kombi beyaz eşya ürünleri de ilkel ısınma yollarının yerini almış kolay kullanım sağlayan ısınma cihazıdır. Isınma cihazları arasında en konforlu ve tasarruflu olan kombiler 7/24 enerji harcamaktadır. Elektrik, doğalgaz ve su enerjisini kullanarak ısınma faaliyetini gerçekleştirir. Kombi ürünlerine gerekli kullanım önemi verilmez ise enerji harcaması fazlalaşır ve bütçeleri zorlar.

Neden Kombi Tamircileri?

Kombi servisleri personelleri alanında uzman ve eğitimli olarak yetiştirilir. Kurumsal kombi servisleri firmaları kombi tamircileri personellerini özenle eğiterek saha çalışmalarına hazırlar. Sürekli değişen teknolojiyi takip ederek kendisini geliştirmekte ve gerekli eğitimleri hazırlayarak donanımlı bireylerden kadro oluşturur. Kombi markası veya modeli ne olursa tüm kombilerin donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterlilikte elemanlar çalıştırılmaktadır. İtina ve özenle yetiştirilen kombi tamircileri Neden kombi tamircileri sorununa cevap verebilmektedir.

Kombi Tamircileri

Kombi Tamircileri Bakım Hizmeti

Kombiler sorunsuz bir şekilde performansına devam edebilmeleri için uzman kişilerce senelik bakımlardan geçirilmesi gerekir. Çoğu kombi arızasının sebepleri arasında cihazın periyodik bakımının yapılmasının önemsenmeyişi dolayısıyla oluşan parçalardaki kir ve çalışma gücünün zorlanması vardır. Hemen hemen her evde bulunan bu cihazlar için genel olarak belirtilen tavsiyeler kış mevsimi öncesinde yapılan bakımların kullanıcılar için daha yararlı olacağı yönünde olmakta. Kış soğuğunda mağdur olmamak adına kombi bakımını kombi tamircileri tarafından yapılması sizi olası sıkıntılarla karşılaşmaktan koruyacaktır.

Ekonomik Kombi Servisi Hizmeti

Eğer ekonomik anlamda belli bir süre için yapmış olduğunuz harcama miktarınızı azaltmak amacıyla kombinizin bakımını daha ileri bir tarihe ertelerseniz cihazınızın çalışma ömrüne ve performansına zarar vermekte olacak ve düşündüğünüz gibi bir maddi fayda sağlayamayacaksınız. Ancak kombi tamircileri bakım hizmeti tarafından yapılan düzenli bakımlar sayesinde sizler ilerde oluşabilecek büyük çaplı arızalardan korunabilirsiniz ve bütçenizi sarsabilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Kombi Tamircileri Onarım ve Garantili Parça Değişimi

Kombiler de meydana gelen arızaların tamir edilmesi işlemi kombi tamircileri tarafından yapılmaktadır. Kombiler de özellikle kış aylarında yoğun kullanımlarından dolayı kombiler arızaya geçebilir. Kombi markalarının farklı farklı arıza kodları vardır. Bu arıza kodlarının her biri farklı bir arızayı göstermektedir. Arıza kodları sayesinde kombi tamircileri yaşanan arızanın kaynağını kolaylıkla bulabilir. Bulunan kombi arızasının nedeni olan muhtemel bir kombi parçasının görevini yerine getirememesi olabilir. Bozulan bu parçanın yenisiyle değişilmesi gerekir. Değiştirilen parça uzman kombi tamircileri onarım ve garantili parça değişimi yapılarak güvenilir hizmet sunulur.

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircileri

Kombi arızaların da değişmesi gereken arızalı parçalar kombi tamircileri tarafından değiştirilir. Yeni montajı yapılan kombi yedek parçaları servisler tarafından parça garantisiyle müşterilerimize sunulmaktadır. Kombi yedek parçanın parça garantisinin anlamı şudur. Eğer kombiniz parça değişiminden sonra arızaya geçerse servisi arayarak kombi arıza tamiri işlemi talep edebilirsiniz. Kombi tamircileri olarak alanında uzman teknisyenler gelerek arızayı tespit ederler. Tespit edilen arıza da örnek olarak anakart bozuk ise anakart yenisiyle değiştirilir. Eski anakartın çıkartılması ve yeni anakartın montajı işlemi yapılmış olur. Yeni montajı yapılmış anakart servis tarafından garanti altına alınır. Montajı yapılan yeni anakart belirtilen süre içerisinde arızaya geçerse ücretsiz olarak anakart değişimini gerçekleştirir.

Kombi Tamircileri Teknik Destek

Kombinizde oluşan aksaklıklar için 7/24 kombi servisi destek hattından kombi tamircileri teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin uygun gördüğü zamanlarda kombi tamircileri adresinize gelerek mağduriyetinizi gidermektedir. Çağrı merkezlerini arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezleri ekiplerimizden danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti kombi ve kombi ile ilgili tüm sorularınıza yanıt verebilecek yeterlilikte personellerden oluşmaktadır.

Kombi tamircileri arıza ve onarım konusunda sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kombinizde yaşanan en küçük aksaklıkta ertelemeden önleminizi alın. Kış mevsimi sonunda veya kış mevsimi başlamadan kombi bakımlarınızı yaptırarak kışa hazırlıklı olarak başlayın. Soğuk kış aylarında kombilerinizin çıkarabileceği arızalar kombi tamircileri tarafından onarılmaktadır. Uygun kombi tamircileri fiyatları ile aile bütçenizi zorlamadan kombi çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz. Kombi servisi seçiminde araştırmacı ve dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Yakuplu Kombi Servisi | Petek Kalorifer Temizleme Merkezi