444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demirdöküm Kombi Servis Konak 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

17 Aralık 2021
1 kez görüntülendi
Demirdöküm Kombi Servis Konak 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Konak Demirdöküm Teknik Servisi

Orijinal Yedek Parça 1 Yıl Garantili Servis Hizmeti.

0232 262 00 33

konak-demirdokum-teknik-servisi

konak-demirdokum-teknik-servisi

Isıtma sistemlerinde, kombi neredeyse kaçınılmaz bir varlıktır ve ucuz bir yakıt olduğu ve hemen hemen her yerde bulunabileceği için kombiler en çok kullanılan cihazdır. Ayrıca periyodik olarak kontrol edilip düzenli bakıma tabi tutulduğu takdirde kombi çok yüksek işletme maliyetleri gerektirmez ve uzun ömür ve zamanla dayanıklılık sunar.

Çoğu durumda, Demirdöküm markası ile kullandığınız kombi aynı zamanda sıcak su üretimi için de kullanılır, bu nedenle ısıtma açılmadan önce en az yılda bir kez tam bir kontrol yapılması önerilir. Genel olarak Demirdöküm kombiler, garanti sürelerinin bitiminden sonra yıpranmasından dolayı arızalar da meydana getirebilir, bununla beraber Demirdöküm kombilerin bakım ve tamir işlemleri bir kombi ustası tarafından yapılmalıdır. Konak genelinde ise garanti süresi dolan Demirdöküm kombilerin teknik servis olarak bakım ve tamirlerini üstlenmiş bulunuyoruz.

Konak Demirdöküm Bakım Servisi

konak-demirdokum-bakim-servisi

konak-demirdokum-bakim-servisi

Demirdöklüm kombinin periyodik bakımı kanunen zorunludur, ancak aynı zamanda sistemin tam kapasite çalıştığı kış mevsiminde ani arıza ve hataların meydana gelmemesi için cihazın kusursuz durumda tutulması da gereklidir.

Isıtmayı açmadan önce, aslında, yanma ve alevi, ısıtma sürelerini, duman emisyonunu ve aşınmış bileşenlerin varlığını kontrol etmek ve ayrıca kombinin tüm iç parçalarının tam temizliğini yapmak önemlidir.

Kombi bakımları her sene düzenli olarak kış aylarına girmeden yapılması gerekir. Konak Demirdöküm Bakım Servisi, uygun fiyatlı kombi bakımlarını sağlayarak kombinizin daha verimli çalışmasını sağlar. 0232 262 00 33 numaramızı arayarak Demirdöküm kombi bakım ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmir Konak Demirdöküm Tamir Servisi

Kombilerin her sene yapılması gereken bakımlarının yanı sıra zaman zaman arızaları veya sorunları da meydana gelebilir, kombi arızaları meydana gelmesi durumunda ne yapmam gerek? Bunun cevabı ise hiç beklemeden bir kombi servisinden destek almanız gerekir. Demirdöküm kombiler kaliteli ve uzun ömürlü olsa da bir sorunu meydana geldiği zaman acil kombi servisini çağırmanız ve sorunu anlamak için arıza tespiti yaptırmanız gerekir.

Konak genelinde Demirdöküm kombi arızalarınız için hemen servisimiz ile iletişime geçerek arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bursa Baymak Servis 0224 250 16 06 – Çağrı Merkezi