444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konak Kombi Bakım 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

25 Aralık 2021
680 kez görüntülendi
Konak Kombi Bakım 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

Konak İzmir Kombi Bakım Servisi

 Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız. 

0232 262 00 33

konak-izmir-kombi-bakim-servisi

konak-izmir-kombi-bakim-servisi

Kombinizin yıllık bakımı zorunludur ve her yıl kalifiye bir uzman tarafından yapılmalıdır (kiracıysanız da bu durum geçerlidir). Tüm kombi türleri için her yıl bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.

Kombi bakımları arıza ve kazaların önlenmesini, kombinin ömrünün uzamasını ve performansının artmasını mümkün kılmaktadır. Kombi bakımı, bir standart tarafından tanımlanan çok özel işlemleri kapsar.

Kombi bakımlarını sonbahar da iyi bir seçenek olabilir. Konakta garanti süresi dolan her marka ve model kombilerin bakım işlemlerini yetkili servis kalitesinde sağlamaktayız. Kombi bakımı sonrasında kombinizin eskisinden daha verimli olduğunu fark edeceksiniz.

Konak Kombi Servisi

konak-kombi-servisi

konak-kombi-servisi

Kombi tamiri hassas hatta tehlikeli bir müdahaledir, aslında elektrikle birlikte gaz ile beslenen bir cihazdır. Teknisyenlerimiz güvenlik standartları konusunda eğitimlidir ve bu işlemin sizin ve eviniz için tam bir güvenlik içinde gerçekleşmesini sağlamak için nasıl müdahale edeceklerini bilirler.

Aynı zaman da her marka ve model kombilerin bakım, tamir ve orijinal yedek parça değişimlerini yaparak 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.  Uzman teknisyenlerimiz tarafından periyodik olarak yapılan kontroller sayesinde kombinin iyi performansının korunması, dolayısıyla enerji tasarrufu ve dolayısıyla daha hafif bir fatura elde edilmesi aslında mümkündür. Ayrıca, kontroller kazanın doğru çalıştığını doğrular ve olası “ev kazalarını” önler.

Konak neresinde olursanız olun bir telefon kadar uzağınızdayız.

İzmir Konak Kombi Bakımı

Kısa bir zaman içinde cihazlarınızın verimliliğini korumak için üst düzey hizmeti size vermekteyiz.

Bir ısıtma veya iklimlendirme sistemi, zaman içinde düzgün çalışmasını ve enerji verimliliğini sağlamak için periyodik bakım gerektirir. Burada kombilerin bakımı için nitelikli yardım bulacaksınız merak etmeyin her şeyi biz hallederiz.

Kombi bakımları her sene bir kombi ustası tarafından yapılmalıdır. Her sene düzenli yapılmayan kombi bakımlarının sonrasında, kombiniz devamlı olarak arıza meydana getirebilir, doğalgaz faturası çok gelebilir, verimli çalışmaz bu nedenle bakımlarını ihmal etmeyi unutmamalısınız.

Konak’ta garanti süresi dolan her marka ve model kombilerin bakımlarını 7/24 sağlamaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Keçiören Petek Temizleme – Keçiören Uzman Petek Temizliği