444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Kombi Servisi / İzmir Kombi Servisi Firmaları

14 Aralık 2020
816 kez görüntülendi
İzmir Kombi Servisi / İzmir Kombi Servisi Firmaları

İzmir kombi servisi kombi kullanımı ve kombi teknik ihtiyaçları için sizlere öz verili kombi çalışmaları yapmaktadır. Yeni kombi aldığınız andan itibaren kombinizin tüm teknik hizmetini sağlamaktayız. Kombi yaşam alanlarımızda bizlere rahatlık ve konfor sağlayan ısıtma sistemidir. Beyaz eşya ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Konfor sağlamasının yanı sıra doğru kullanım ve düzenli bakım yapıldığı sürece kombiler en rahat ve kolay kullanılan beyaz eşya ürünüdür.

İzmir Kombi Servisi Firmaları

İzmir kombi servisi firmaları seçiminde dikkatli olmanız gereken birkaç husus bulunmaktadır. Piyasada kombi servisi hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. İzmir kombi servisi olarak yaptığımız tüm çalışmalar profesyonel ve İzmir kombi servisi garantili çalışmalardır. İzmir kombi servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için firmamız İzmir kombi servisi telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Kombi Bakım ve Onarım Servisi

Kombi bakım ve onarımı rastgele bir teknik servise emanet edilemeyecek kadar hassas bir işlemdir. Kombiler doğalgazla çalışırlar ve doğalgaz uzman olmayan ellerde çok tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir yakıt türüdür. Kombinize müdahale edecek olan ekipler mutlaka alanında teorik eğitim almış, bu teorik eğitimi de sahada yıllar boyunca sergileyerek pratiğe dökmüş uzman ekipler olmalıdır. Bu nedenle İzmir kombi servisi kadrosunda yalnızca tecrübeli teknisyenleri bulundurmaktadır. İzmir kombi servisi teknisyenlerimizin, teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm marka kombilerin tüm modellerinde geniş bir tecrübesi bulunmaktadır.

İzmir kombi servisi olarak, kombinizin periyodik bakımları, yıllık veya altı aylık olmak üzere uzman kadromuzca, profesyonelce bir yaklaşımla gerçekleştirilmektedir. İzmir kombi servisi kombinizin bakımı esnasında tüm parçaları kontrolden geçmekte, kombinizin iç aksamı uygun kimyasallarla temizlenmekte ve yıllık bakım baca limit ve çekiş kontrolüyle sonlandırılmaktadır.

İzmir Kombi Tamiri Servisi

Periyodik bakım haricinde, kombinizin verebileceği arızalarda da İzmir kombi servisi firması hizmetinizdedir. Kombi arızalarınızda, İzmir kombi servisi ekiplerimizin ilk önceliği kombiyi yerinde onarmak olacaktır. Fakat bunun mümkün olmadığı durumlarda tam donanımlı atölyemizde, kombiniz mümkün olan en kısa sürede, yeniden çalışır hale getirilmektedir. İzmir kombi servisi teknik servisimiz aynı zamanda yeni kombi montajı ve yedek parça desteği alanlarında da hizmet vermektedir.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakart tamiri çalışması da uzman İzmir kombi servisi firmamız tarafından kombi tamircileri ustaları yapmaktadır. Kombi kartları bilindiği üzere tüm kombi parçalarının çalışması için gereken komutları veren önemli bir sistemdir ve sadece bilir kişilerin müdahale etmesi gereken bir parçadır. Kombilerinizde oluşan arızalar ile ilgili bilginiz yok ise müdahale etmeden İzmir kombi servisi firmamıza ulaşmalısınız. Verilen hata kombi kartı ile alakalı olabilir ve müdahale edilmesi şarttır.

İzmir Kombi Servisi Ekipleri

Kombi kullanıcıları, mümkün mertebe evinize gelen kombi servis ekiplerinin mesleki eğitimi ve beceri bilgisine ve size karşı hitap şekline dikkat edin. Öncelikle, evinize kombi servisi için gelen personelin yetki belgesi olup olmadığına bakınız, yok ise cihazınıza müdahale etmesine kesinlikle izin vermeyiniz. Var diyenlerin, belgesini almış olduğu kurumu arayarak kontrol ediniz. Bir İzmir kombi servisi personeli müşteri ile diyaloğu iyi olmalı, müşteriye karşı saygılı olmalı, dürüst olmalı. Kombi arıza tespitinde cihaz hakkında kullanıcı ile konuşmalı, sorun hakkında bilgi almalı. Kombinin arıza tespitinde, kombi kullanıcısına kombi arızası hakkında bilgi vermeli. Bu sebeple evinize kombi bakımı ya da onarımı için gelen personelin, sertifika belgeli olmasına dikkat edin. Periyodik İzmir kombi servisi kombi bakımı için gelen personelin, öncelikle siz doğalgaz kullanıcısına, kombi bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısaca bilgilendirmesi ile başlar. Ardından kombinin kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir.

Kombi Bakımı

Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol edilmeli. Ek parçalarda oluşan oksitler temizlenmeli vb. kısaca kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aksamlar dikkatle kontrolden geçirilip sorun var ise, cihaz kullanıcısı kombi arızası hakkında bilgilendirmelidir. Kombinizde arıza söz konusu olduğu durumlarda kombi servis personeli müşteriye bilgilendirme yaptıktan sonra, cihaz kullanıcısının izni ile bakımı değil, öncelikle kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.

Kombi bakımı her açıdan önem taşır ve mutlaka profesyonel kurumlar tarafından yılda en az bir kere yapılması gerekmektedir. İzmir kombi servisi çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşarak yıllık kombi bakım çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bursa Emek Kombi Servisi 0224 250 16 06 – Kombi Bakım Tamir