444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziemir Bosch Servisi – Gaziemir Bosch Petek Temizliği

05 Ocak 2021
810 kez görüntülendi
Gaziemir Bosch Servisi – Gaziemir Bosch Petek Temizliği

Kombi ürünlerinizin arızalanma durumunda, bakım ve onarım ihtiyacında her daim hizmete hazır olan Gaziemir Bosch servisi hizmet vermek için hazırdır. 7/24 çağrı merkezi birimlerinden servis çağrısında bulunabilirsiniz. Gaziemir Bosch servisi hizmetimiz ile soğuk kış günlerinde boşuna mağduriyet yaşamayın. Kaliteli ve güvenilir kombi servisi hizmetlerimizden en uygun fiyatlarda ve garantili olarak yararlanabilirsiniz. Gaziemir Bosch servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İzmir’in her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili kombi servisi hizmeti vermektedir.

Gaziemir Bosch Kombi Bakımı

Kombi servisleri birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Özellikle Gaziemir Bosch servisi faydaları kombilerinizin yararına olan tüm uygulamaları en ince ayrıntısına kadar irdelemektedir. En kısa sürede ve en uygun fiyat politikası ile kombi ürünleri tamir, bakım, onarım, kurulum, montaj çalışmaları profesyonel olarak yürütülmektedir.

Gaziemir Bosch Servisi Ekipleri

Gaziemir Bosch servisi çalışanları ve tüm personel kadrosu gerekli eğitimleri alarak alanında uzman olan bireyler haline gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri memnuniyet odaklı, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık ve problem çözme yeteneğine sahip çalışan portföyü oluşturulmaktadır. Yapılan Gaziemir Bosch kombi servisi çalışmalarında saha çalışmasına tamamen hazır ve yeterlilik belgeleri alan personeller kombi çalışmaları yapmaktadır. Seçtiğiniz kombi servisi personellerinden belge, kimlik ya da referans değerlerini öğrenebilirsiniz. Tüm bu sorulara cevap bulduktan sonra kombinizi servise teslim etmelisiniz. Uzman olmayan ve bilinçsiz kişilerin yaptığı çalışmalarda verim alamazsınız. Kurumsal Gaziemir Bosch servisi ve alanında uzman kadroları ile kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir.

Kombilerinizi bilir kişilere emanet etmeniz olası mağduriyetlerin yaşanmaması için önemlidir. Bu nedenle kombi bilgisi ile kalıplaşmış kişiler kombi bakımı yapmalıdır. Kombilerinizin uzun ömürlü ve sağlıklı olarak kullanılması için alanında uzman Gaziemir Bosch servisi ekiplerinden destek almanız önerilir. Ürünleriniz en kısa sürede ve garantili hizmet, garantili parça temini yapılarak hizmet sunulur. Gaziemir Bosch servisi firmamıza yaptırılan tüm kombi ürünleri için yapılan çalışmalar aşama halinde kayıt altına alınır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Her yıl artan doğalgaz fiyatları el yakarken, kombilere bakım yaptırmak büyük önem taşıyor. Kombilere bakım yaptırmakla birlikte doğalgazdan tasarruf sağlanır. Ayrıca daha fazla ısıtan kombiler, bu sayede az paraya kışı daha rahat geçirmenizi sağlıyor. Gaziemir Bosch servisi ile kombi bakımı yaptırmak ve bu durumu her yıl rutin bir şekilde gerçekleştirmek büyük önem taşıyor.

💠 Gaziemir Bosch servisi ekipleri kombi bakımlarında ilk öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol ediliyor.

💠 Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol ediliyor.

💠 Daha sonra kombinin içi açılıyor ve tozlanma durumu kontrol ediliyor. Tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizleniyor.

💠 Kombi yanma odasında bulunan brülörü temizleniyor.

💠Ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol ediliyor.

💠 Kombi baca fanı kontrol ediliyor ve temizleniyor.

💠 Daha sonra genişleme tankı kontrol ediliyor, bar basıncı ayarlanıyor.

💠 Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizleniyor.

💠 Yoğuşmalı kombilerde ise bu kontrole ek olarak yoğuşma su haznesi temizleniyor. Ayrıca kombi kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı temizleniyor.

💠 Bacalı kombilerde ise bacanın limit sensörü kontrol ediliyor. Bacanın çekiş durumu kontrol ediliyor.

Tüm bu işlemler Gaziemir Bosch servisi ekiplerimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Kombilerde yapılan bu kontroller ve bakımlar kombinizin düzenli çalışmasını ve performansın artmasını sağlamaktadır. Uzmanlara göre kombi bakımı yılda en az bir kere uzman Gaziemir Bosch servisi gibi profesyonel kurumlar tarafından yapılmalıdır.

Gaziemir Bosch Petek Bakımı

Gaziemir Bosch servisi kombi bakımı yanında petek bakımı ve temizliği işlemi de yapılmalıdır. Kombiler gibi peteklerinde bakım ve temizliğe ihtiyacı vardır. Bunun nedeni petekler kombiler sayesinde ısı sağlar. Kombinin peteklere salgıladığı sular zamanla petek içerisinde atık oluşturarak çamurlaşma ve tortulaşma meydana getirir. Bu kirlenme petekler içerisindeki suyun dolaşımını engeller ve kombileri aşırı çalışmaya zorlar. Gaziemir Bosch servisi kombi bakımı ve petek temizliği hizmeti için her daim sizlerin yanındadır.

Petek Temizliği ve Kombi Bakımı

Petek temizliği konusunda uzman Gaziemir Bosch servisi ekibimiz ile garantili temizlik ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca konu hakkında sorularınızı samimiyetle cevaplıyor sizleri doğru şekilde yönlendiriyoruz. Kombi temizliği kullanım senesine bağlı olarak düzenli servis gerektiren bir hizmettir. Kullanmış olduğunuz suyun kalitesi, cihazınızın içerisinde birikecek olan çamur, kireç gibi faktörlere bağlı olarak servis sürelerinde değişmeler olabilir. Periyodik olarak Gaziemir Bosch servisi tercih ederek kombi bakımı ve petek temizliği çalışması yaptırmanız yakıt tasarrufu sağlamınızı ve sıcak bir kış geçirmenizi sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Kadıköy Kombi Servisi – Petek Temizleme 444 28 46