444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Keçiören Baymak Servisi – Baymak Kombi Servisi

24 Kasım 2020
738 kez görüntülendi
Keçiören Baymak Servisi – Baymak Kombi Servisi

Keçiören Baymak servisi hizmetleri Ankara’ da tüm semtlere ulaşarak kesintisiz ve kaliteli servis imkanı sağlamaktadır. Soğuk kış günlerinde beklemediğiniz anlarda meydana gelen kombi arızalarınız için kombi servisi Keçiören firmaları tarafından destek alarak mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz. Kombi bakımı işlemi konusunda sizlere detaylı bilgi vermek için çağrı merkezi numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı çalışması her yıl yapılması gereken ve kombilerin verimli çalışmasını sağlayan işlemdir. Kombi bakımı Keçiören Baymak servisi tarafından kış mevsimi gelmeden yapılması önerilmektedir.

Keçiören Baymak Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı kombilerin sürekli çalışmaları nedeniyle çeşitli arızalara uğramadan önce temizlenmesi ve gerekli kontrollerinin yapılması işlemidir. Kombinizin bakımını yaptırmak sizlere birçok fayda sağlar. Kombi bakımı yaptırmanın avantajları;

🔸 Kombi bakımı yapılan kombi daha uzun ömürlüdür.

🔸 Kurumsal ve alanında uzman örneğin Keçiören Baymak servisi tarafından yapılan bakım kombilerinizi arızalardan korur.

🔸 Kombi bakımı sayesinde doğalgaz sarfiyatı düşer.

🔸 Kombi bakımı kombinin verimli çalışmasını sağlar.

Ayrıca kombi bakımı gibi petek temizliği işlemi de önemlidir. Özel cihaz kullanımı ile petek yıkama çalışması yaptırılması kombilerin sağlıklı çalışmasını sağlar.

🔸 Firmamız Keçiören Baymak servisi kombi bakımı nasıl yapılır? sorunuzu yanıtlamaktadır.

🔸 Öncelikli olarak yapılması gereken işlem sıcak su ve kaloriferlerin yanma durumlarını kontrol etmek olacaktır.

🔸 Bir sonra ki aşama ise kombinizin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.

🔸 Kombinizin içi açılarak tozlanma durumuna bakılır. Tozlanma temizlenerek giderilir.

🔸Brülör temizliği işlemi ile kombi bakımına devam edilir.

🔸 Kombi elektrik hatları kontrol edilerek elektrik konusunda bir problem olup olmadığı gözlenir.

🔸 Kombinizin bacaya ait fanı kontrol edilir ve temizleme işlemiyle birlikte kombi bakımı işlemi devam eder.

🔸 Bir sonraki adımda genleşme tankının kontrolü ve bar basıncının ayarlanması işlemi yapılır.

🔸 Kombi anakartı kontrolleri yapılır. Herhangi olası aksaklık tespit edilirse onarım yapılır.

🔸 Kombiniz de kalorifer dönüş hatlarının da bakımı yapılarak kombi bakımı işlemi sonlandırılır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Keçiören Petek Temizliği Servisi

Eğer kombi bakımı hizmeti ile beraber petek yıkama hizmeti de alıyorsanız kombi bakımı yapılırken petek temizliği de yapılır. Keçiören Baymak servisi petek temizleme aşamaları;

🔸 Kombi kapatılır.

🔸 Kombi su giriş vanaları kapatılır.

🔸 Mekan içerisinde bulunan tüm petekler kapalı konuma getirilir sadece bir petek açılarak sırayla yıkama işlemi başlatılır.

🔸 Yıkama aşaması peteklere tek tek uygulanır. Petek içerisinde temiz su dolaşımı sağlanana kadar yıkama çalışması devam eder. Petek yıkamak için özel cihazlar ve kimyasal ürünler kullanılır. Bu ürünler sayesinde petek içleri profesyonel olarak yıkanır ve içeride en ufak tortu bile kalmaz.

🔸 Tüm petekler yıkandıktan sonra durulama çalışması başlar ve yine petekler temiz sular ile durulanır.

🔸 Yıkama durulama çalışmaları bittikten sonra kombi bağlantıları da yapıldıktan sonra kombi ve petekler açılır. Kombi, petekler gerekli testlerden geçerek kontrolleri yapılır. Eğer bir aksaklık yok ise kombiniz teslim edilir.

Keçiören Baymak Servisi

Keçiören Baymak Servisi Önerileri

İşlemde kullanılan arındırıcı ve koruyucu ilaç sistemin uzun süre sıkıntısız bir şekilde çalışmasını sağlar. Kir, kireç benzeri gibi maddelerin oluşumunu mümkün mertebe engeller. Bu sayede yakıt ve Isı tasarrufu yapılır. Ve yakıta harcadığınız gider miktarında belli bir ölçüde azalma gözlemlenir. Keçiören Baymak servisi olarak kombi önerileri ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Keçiören Baymak Servis Ekipleri

Keçiören Baymak servisi kombi bakımı birkaç çeşidi olmakla beraber en çok tavsiye edilen Keçiören Baymak servisi önerileri uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Olumsuz durumlar maddi olarak tarafınızdan yüksek maliyetli tamirat işlemlerine yol açabildiği için bilinçsiz uygulamalara başvurulması ve işinde acemi kişilerce yapılması hiçbir zaman önerilmez.

Kombi Bakım Zamanı

Sistemli bir şekilde ve doğru ekiple yapıldığında sizlere maddi ve konfor olarak fayda sağlayacak bu işlemi yaptırmanız önerilen sezon kış soğukları gelmeden ideal hava şartlarında olduğumuz zamandır.
Öncesinde iyi bir araştırma ile ve doğru analiz yapabilecek bir ekip ile anlaşarak tesisatınız ile alakalı şikayetlerinizin kaynağını tespit edebilir ve yapılan işlem dolayısı ile büyük kar sağlayabilirsiniz. Bütçenizi korumak ve mağdur olmamak adına bu gibi yaşam alanlarınızdaki ısınmanızı sağlayan ekipmanların bakımına önem vermeniz gerekir.

İki senesi dolmuş kullanımlar ile beraber petek temizliği genel olarak önerilmekte olup kombi bakımı ve petek temizleme beraber yapılması önerilir. Keçiören Baymak servisi ile gerçekleştirdiğiniz bakımlar aynı anda kombinizi de daha uzun süre kullanmanıza faydası dokunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası ECA Kombi Servisi İzmir / Garantili ECA Kombi Servisi