444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kombi Servisi – Kombi Servisi Firmaları

24 Kasım 2020
764 kez görüntülendi
Kombi Servisi – Kombi Servisi Firmaları

Kombi servisi evinizde arızalanan kombilerin yerinde onarılma işlemini yapan servis birimidir. Kombiler evlerimizi ısıtmak için peteklerin bağlı olduğu ana cihazdır. Kombi bakımı ısı verimi açısından periyodik aralıklarla yapılması gerekir. Kombi servisi kombi bakımı, onarımı ve parça yedeklemesini yapmakla görevlidir.

Kombi servisi genelde arızalan kombilerinizi saatler içerisinde yerinde tamir işlemlerinizi gerçekleştirir. Nadir olarak görülse de ev ortamında tamiri yapılması mümkün olmayan durumlarda yeterli işlemlerin ve testlerin yapılabilmesi için ofis ortamında onarım işlemleri de yapılabilmektedir. Tüm bu işlemlerin hepsi kombi sahibinin onayı ile yapılmaktadır.

Kombi Servisi Nasıl Çalışır?

Kombi servisi hızlı ve kısa süre taleplere cevap veren uygulamadır. Yeterli teknik ve donanımları ile yüksek kalitede hizmet anlayışı ile, kadrosunda bulunan eğitimli ve belgeli personellerle hizmet sunar. Montaj, bakım, onarım işlemlerini en kısa sürede ve garantili olarak yapmaktadır. Markaların ürünleri ayrı ayrı yetkili kişiler tarafından yapılmaktadır. Çünkü her markanın bakımı ve onarımı farklı işlemler uygulanarak yapılır. Bu nedenle kombi servisi ihtiyaçlarınızda kurumsal ve gerçek firmalar olmasına dikkat edin.

Kombi Bakımı

Kombi servisi uzman ekipleriyle kombi bakımı işlemi yapmaktadır. Kombi bakımı yılın belli dönemlerinde kombi sağlığı için yapılması gereken bir işlemdir. Kullanıma bağlı olarak kombiler zamanla kirlenir ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Özellikle sonradan yaşanabilecek kombi aksaklığının da önüne geçmek adına kombi bakımı yaptırılmalıdır.

Kombilerin daha verimli çalışması için kombi bakımı yapılmalıdır. Bakım yapılmayan kombilerde verim düşer ve doğalgaz faturaları normal fiyatların üzerinde gelmeye başlar. Bunun nedeni kombi evi ısıtma kapasitesini düşürür ve ısınmak için fazlaca güç harcar. Ekonominize ve kombinize zarar gelmemesi için kombi bakımını ihmal etmeyin.

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi Görevleri

Kombi servisi görevleri, kombi ekiplerinin birçok görevi bulunmaktadır. Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arıza tespiti gibi kombiyle alakalı tüm işlemleri yapar. Özellikle kombi tamiri konusunda seçmiş olduğunuz firma hayati önem taşımaktadır. Bilinçsiz veya özensiz yapılan kombi tamiratları olumsuz durumlara sebep verebilir. Bazı amatör ve sektörde bulunan kombi servisi bu konuda başarısız çalışmaktadır.

Kombi bakımında ya da kombi tamiratı konusunda firma seçmek yerine kendi başına sorunu çözmeye çalışan kombi sahipleri de mevcuttur. Bu tamamen yanlış bir seçenek olacaktır. Kombi işlemleri uzmanlık gerektirir ve hassas çalışmalı ürünlerdir. Ufak bir hata yapılması olumsuz sonuçlar meydana getirir. Fiyat avantajı sağlamak adına firma danışmanlığı alınmaz. Kombi servisi firma seçiminde firmanın kurumsal olması ve referans derecelerini değerlendirerek karar verebilirsiniz. Kombi bakım ücretleri sanıldığı kadar uçuk fiyatlarda değildir. Yılda bir kere yapılan kombi bakımları sizlere 1 yıl boyunca güvenli ortam sağlayacaktır.

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi Servisi

Kombi servisi hizmetleri genel olarak mobil bir şekilde oluşturulan servislerdir. Kombilerle ilgili sorunları en kısa sürede çözmeye çalışan bu servisler, irtibat haline geçilmesi durumunda kısa bir süre içerisinde adrese gelmektedirler. Adresinize geldiği andan itibaren kombi sorunlarını gidermek amacıyla yanında taşıdığı ekipmanlar ve ustaları ile birlikte sorunu çözmek için çabalamaktadır. Bunun yanı sıra kombi bakımı ve kombi temizliği gibi işlemlerde de kombi servislerinin yardımcı olması gerekmektedir. Bu nedenle hizmetlerine ve kendisine güvendiğiniz bir servis ile irtibat halinde olmanız önemlidir. Aksi halde almış olduğunuz kombi servisi hizmeti kötü durumlarla sonuçlanabilir.

Kombi Bakımı Avantajları

Kombi bakımı yaptırmak, kombinizin ve sizlerin sağlığı için senelik periyotta mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımının zamanında yapılması birçok olumlu sonuç verirken, düzensiz yapılması ya da hiçbir şekilde yapılmaması tamamen sizlere sorun çıkarmaktadır. Kombiler özelikle kış döneminde zor şartlar altında çalıştığı için mutlaka mevsiminden önce bakımının yaptırılması gerekmektedir. Bu durum kombinizi rahatlatacaktır ve bunun yanı sıra eksiklerinin giderilmesinde oldukça etkili olacaktır. Kombi bakımınızı yapacak mutlaka uygun bir kombi servisi bulmak önemlidir. Çünkü, tanıdık ve güvenilir bir kombi servisi işini layığı ile yerine getirirken, bunun yanı sıra sizden fazla para talep etmeyecek ve kombinizin daha sağlıklı çalışmasına neden olacaktır.

Kombi servisi görev tanımı oldukça kapsamlı işlemler yer almaktadır. Kombinizin güvenilir kişiler tarafından yapılması sizlerin güvenliği için önem arz etmektedir. Bilmediğiniz ve hiçbir referans değeri bulunmayan işletmelere itibar etmeyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Eca Servis Bursa 0224 250 16 06 Arıza Tespit Tamir