444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konak Demirdöküm Kombi Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

30 Kasım 2021
654 kez görüntülendi
Konak Demirdöküm Kombi Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Konak Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

Tüm Konak genelinde yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ile hizmet vermektedir.

0232 262 00 33

konak-demirdokum-kombi-bakim-servisi

konak-demirdokum-kombi-bakim-servisi

Demirdöküm kombilerin düzenli ve programlı bakımı, zorunlu olmasının yanı sıra, ısıtma sisteminin verimliliği, tüketimin azaltılması ve hepsinden önemlisi, evde yaşayanların güvenliğini sağlamak için kesinlikle tavsiye edilir.

Bu nedenle verimli bir ısıtma sistemi kısacası kombi daha az tüketir, faturalardan tasarruf sağlar ve daha az kirletir, bu da nefes almamızı biraz daha iyi hale getirir. Demirdöküm kombi bakımlarınızı her sene düzenli olarak kış aylarına girmeden yaptırmanız önerilir. Konak Demirdöküm Kombi Servisi , garanti süresi dolan Demirdöküm kombilerin bakımlarını yetkili servis kalitesinde sağlamaktadır. Demirdöküm kombi bakım fiyatları için servisimiz ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konak Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

konak-demirdokum-kombi-tamir-servisi

konak-demirdokum-kombi-tamir-servisi

Demirdöküm kombi onarım sektöründe, evde de müdahalelerde teknik yardım konusunda uzmanlaşmış bir referans noktasıyız. Büyük deneyimimiz ve engin bilgimiz sayesinde, her türlü sorunla etkin bir şekilde başa çıkabilir, her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan en uygun çözümü bulabilir ve her zaman maliyetleri de göz önünde bulundurabiliriz.

Konak Demirdöküm Kombi Tamir Servisi, Konak genelinde garanti süresi dolan Demirdöküm kombilerin onarım ve orijinal parça değişimlerini sağlamaktadır. Personelimiz birkaç yıldır Demirdökğm kombi onarım sektöründe faaliyet göstermektedir ; kurulduğu günden bu yana sunduğu hizmetin kalitesiyle her zaman ön plana çıkmış, sektörde referans noktası olmuş, geniş bir müşteri kitlesinin güvenini ve saygısını kazanmıştır.

Konak Demirdöküm Teknik Servisi

Firmamız kombi sistemlerinin tamiri, parça değiştirilmesi, ana kart arızaları, kombi gaz dolumları ve şofbenlerin tamiri ile ilgilenmektedir.

Isıtma veya Demirdöküm kombi sistemleriniz için 24 saat acil servis hizmeti vermektedir. Günün 24 saati faaliyetteyiz. Demirdöküm kombi tamir merkezimiz, belirli bir birinci seviye kombi yardım hizmeti sunmaktadır. Garanti süresi dolan Demirdöküm kombi arızalarınız için, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kombi bakım ve parça değişimleri için de servisimizi arayabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bursa Viessmann Servis 0224 250 16 06 / Kurumsal Servis