444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çiğli Kombi Servisi / Çiğli Petek Temizliği Servisi

25 Aralık 2020
688 kez görüntülendi
Çiğli Kombi Servisi / Çiğli Petek Temizliği Servisi

Isı ayarı yapılabilen ve evinizin sıcaklığını sabit bir derecede tutan kombileriniz için tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçları artık Çiğli kombi servisi güvencesindedir. Kombiler de zaman içerisinde yıpranabilir, performansından uzaklaşabilir ve hatta çalışmaz hale gelebilir. Çiğli kombi servisi olarak kombilerinizin bakımlarını yapıyor, arızalarını gideriyor, gerektiği takdirde de orijinal yedek parça temin ederek, kış aylarında zorluk yaşamanızın önüne geçiyoruz. Tüm marka ve model kombiler için profesyonel Çiğli kombi servisi hizmetleri sunuyoruz.

Kombi Servisi

Çiğli Kombi Servisi İzmir

Çiğli kombi servisi İzmir tüm İzmir bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. İzmir’in neresinde olursanız olun doğalgaz kombisi olan tüm bölgelerde doğalgazlı kombi tamiriniz ve destek hizmetiniz için 7/24 yanınızdayız. Çiğli kombi servis firmamız randevu sistemi ile de çalışmaktadır. Çiğli kombi servisi hizmeti almak istediğiniz tüm kombileriniz için firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

Çiğli Kombi Servisi Bakım ve Tasarruf

Kombinizde herhangi bir arıza olmasa bile yılda bir mutlaka periyodik kombi bakımı ortalama 2-3 yılda bir de petek bakımı mutlaka yapılmalıdır. Bakımları düzenli yapılan ve oda termostatıyla desteklenmiş bir kombi ile Çiğli kombi servisi bakım ve tasarruf sağlanması muhtemeldir. Unutulmaması gereken bir konu ise periyodik bakımları düzenli yapılmayan bir kombinin kullanım ömrünün oldukça fazla kısa olacağıdır. Daha fazla tasarruf ve daha fazla konfor için kombilerinize dijital ya da manual oda termostatları önermekteyiz. Çiğli kombi servisi firmamız oda termostatıyla beraber alınan bakım hizmetlerine de sağlamaktadır. Kısacası kombi yakıtlarında tasarruf sağlamak için yıllık kombi bakımı yapılması gerekmektedir.

Kombi Bakımı

Kombilerin yıllık periyotlarda yılda bir kere bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak bakım işleminin aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de Çiğli kombi servisi hizmeti alarak cihazlarınızın bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.

Çiğli Servisi Petek Temizliği

Çiğli kombi servisi ekibimizle Çiğli ve tüm ilçelere kombi ve petek temizliği hizmeti veriyoruz. Petek içlerinde zaman içerisinde biriken tortu, kireç, kir, pas ve balçıklaşmış çamur gibi peteklerinize zarar verecek pisliklerden arındırıp sizler zahmete girmeden petek temizleme Çiğli kombi servisi firması olarak işimizi profesyonelce yapmaktayız. Petek temizleme hizmeti sunan Çiğli kombi servisi firmamız marka ve model fark etmeksizin her türlü kombi, kalorifer ürün çeşitlerinin petek temizlik hizmetini yapmaktadır. Çiğli kombi servisi petek temizleme şirketi arayışı içerisinde olan kombi kullanıcıları için Çiğli kombi servisi şirketimiz İzmir genelinde petek temizliği faaliyetleri sunar.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Her yıl artan doğalgaz fiyatları el yakarken, kombilere bakım yaptırmak büyük önem taşıyor. Kombilere bakım yaptırmakla birlikte doğalgazdan tasarruf ediliyor. Ayrıca daha fazla ısıtan kombiler, bu sayede az paraya kışı daha rahat geçirmenizi sağlıyor. Kombi bakımı yaptırmak ve bu durumu her yıl rutin bir şekilde gerçekleştirmek büyük önem taşıyor. Peki kombi bakımı ve petek temizleme ne zaman yapılır? Kombi petek temizliği nasıl yapılır?

Kombi bakımlarınızı yaz mevsimi başlangıcında veya yaz mevsimi bitmeden Çiğli kombi servisi olarak öneriyoruz. Ertelenen ya da bakım ihmal edilen kombiler kış mevsiminde başınızı ağrıtabilir.

💠 Kombi bakımlarında ilk öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.

💠 Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.

💠 Daha sonra kombinin içi açılıyor ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizlenir.

💠 Kombi yanma odasında bulunan brülörü temizlenir. Ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir. Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.

Evinizin veya işyerinizin kombi petek temizliği düzenli şekilde yapılması az masraf ve aylık az tüketim olarak size dönecektir. Kombi hizmeti kurumsal ve teknik ekibi güçlü Çiğli kombi servisi firmamızdan alınması maliyet ve süreklilik anlamında doğru sonuçlar doğuracaktır. Özellikle kış aylarında kombi bakımlarının yoğunlaştığı bu aylarda tercihlerinizi titizlikle yapmalı ve sürekliliği olan Çiğli kombi servisi firmamızdan bu hizmeti satın almalısınız. Bu sayede kışı sorunsuz atlatacak ve paranızı boşa harcamamış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonSERVİS ARA
Site haritası Yavuztürk Kombi Bakım Servisi | Bakım Tamir Merkezi