444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Buca Vaillant Servisi / Vaillant Kombi Bakımı Servisi

22 Aralık 2020
832 kez görüntülendi
Buca Vaillant Servisi / Vaillant Kombi Bakımı Servisi

Vaillant marka kombiler uzun ömürlü, kolay kullanım ve dayanıklı ürünlerdir. Vaillant marka kombi tercihi her geçen gün daha da artmakta ve kullanıcı memnuniyeti aynı oranda devam etmektedir. Vaillant ürünlerinin bu kadar tercih edilmesindeki diğer bir etken Buca Vaillant servisi bünyesinde bulunan kombi servislerinin ulaşılabilir ve kaliteli hizmet anlayışı benimsemesidir. İzmir’ de tüm semtlere Buca Vaillant servisi hizmeti verilmekte ve geniş servis ağımız ile sizlerin bir telefon uzağındayız. Buca Vaillant servisi hizmetlerinden en uygun fiyatlar ile yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vaillant Servisi

Neden Buca Vaillant Servisi?

Buca Vaillant servisi ekipleri Vaillant marka ürünlerin ve modellerinin hepsine yanıt verebilen donanımlar ile fazlası ile karşılık verebilmektedir. Neden Buca Vaillant servisi sorusunu düşünüyor olabilirsiniz. Kombi ürünü uzman bakım ve profesyonellik anlayışı gerektirir. Buca Vaillant servisi ekiplerimizin her üyesi Vaillant kombileri konusunda yeterli eğitimleri alarak kaliteli hizmet anlayışı benimsemektedir. Kişisel gelişim ve iletişim konularında da gerekli eğitimi alan Buca Vaillant servisi personellerimiz telefon aracılığı ile sizlere hizmet sunabilme kapasitesine sahiptir. Kombi bakımı, tamiri, onarımı, kurulumu, montajı ve kombi ile ilgili tüm sorunlara kaliteli çözüm arayışı içindeyseniz Buca Vaillant servisi firmamızı arayabilirsiniz. Sizlerden kazandığımız güveni her daim canlı ve aktif tutmak için öz verili olarak çalışmaktayız. Hatalar en aza indirgenerek asla müşteri mağduriyetine sebep olacak problemlere yer vermiyoruz.

Buca Vaillant Servisi Kombi Bakımı

Kombi bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler. Kombi bakımı özellikle kış gelmeden Buca Vaillant servisi ile yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür. Kombi bakımı kombilerin sürekli çalışmaları nedeniyle çeşitli arızalara uğramadan önce temizlenmesi ve gerekli kontrollerinin yapılması işlemidir. Kombinizin bakımını düzenli olarak Buca Vaillant servisi ile yaptırmak sizlere birçok fayda sağlar. Buca Vaillant servisi kombi bakımı aşamaları;

🔸 Alev haznesinin temizlenip gözeneklerin açılması.

🔸 Kombi ateşleme müşürünün temizlenmesi.

🔸 Gaz walf ayarları yapılması.

🔸 Kombi havası kontrol edilerek gerekirse basınç uygulaması

🔸 Fan motorunun sökülüp temizlenmesi

🔸 Isıtıcı sensörlrin kontrol edilmesi

🔸 Devir daim pompası kontrol edilmesi

🔸 Bar seviyesi kontrolü düşük ise yükseltilmesi ve ayar yapılması

🔸 Öncelikli olarak yapılması gereken işlem sıcak su ve kaloriferlerin yanma durumlarını kontrol etmek olacaktır.

🔸 Bir sonra ki aşa ise kombinizin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.

🔸 Bir sonra ki aşamada kombinizin içi açılarak tozlanma durumuna bakılır. Tozlanma temizlenerek giderilir.

🔸 Brülör temizliği işlemi ile kombi bakımına devam edilir.

🔸 Kombi elektrik hatları kontrol edilerek elektrik konusunda bir problem olup olmadığı gözlenir.

🔸 Kombinizin bacaya ait fanı kontrol edilir ve temizleme işlemiyle birlikte kombi bakımı işlemi devam eder.

🔸 Bir sonraki adımda genleşme tankının kontrolü ve bar basıncının ayarlanması işlemi yapılır.

🔸 Kombiniz de kalorifer dönüş hatlarının da bakımı yapılarak kombi bakımı işlemi sonlandırılır.

Kombi bakım işlemi her yıl tekrarlanması gereken ve kombilerin daha randımanlı ve verimli çalışmalarına olanak sağlayan bir işlemdir. Kombi bakımı işlemi kış ayları gelmeden önce sonbahar aylarında yapılması Buca Vaillant servisi tarafından tavsiye edilen bir işlemdir.

Kombi Bakımı Önemi

Uzmanlar ve Buca Vaillant servisi kombi servisi ekiplerimiz yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yaptırmamış olanları uyarıyor. Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli ve uzman kurumlar tarafından kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın. Buca Vaillant servisi firmamızı arayarak güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Buca Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Bakımı Servisi

Kombi bakımını yaptıranlar enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor. Yani Buca Vaillant servisi kombi bakımı avantajları saymakla bitmiyor. Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatarak, kışın daha hesaplı ve güvenli şekilde ısınmak isteyenlerin bakım işini, kurumsal Buca Vaillant servisi firmaları bünyesindeki uzman kişilere teslim etmenizi tavsiye ediyoruz. Uygun Buca Vaillant servisi fiyatları avantajlarından yararlanarak kombi bakımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca sadece kombi bakımı değil her mevsim kombi tamiri, taşınma sırasında kurulum ve montaj gereksinimi gibi ihtiyaçlarınız için de Buca Vaillant servisi hizmet imkanı sağlar. Buca Vaillant servisi firmamızı arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Vaillant Servisi Kepez Antalya 0552 219 62 59 | Teknik Servis Ustaları