444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bosch Servisi Karşıyaka / Bosch Kombi Servisi

28 Aralık 2020
721 kez görüntülendi
Bosch Servisi Karşıyaka / Bosch Kombi Servisi

Kış hazırlık aşaması için Bosch servisi Karşıyaka firmamızı arayarak destek almalısınız. Kombi ve petekler birbiri ile organize çalışarak evlerimizde veya yaşam alanlarımızda ısı konforu sağlayan ürünlerdir. Kış mevsiminde sürekli çalışan petek ve kombiler kış sezonu sonunda ya da başlangıcında mutlaka bakım ve kombi petek temizliği yapılmalıdır. Soğuk kış günlerinde büyük enerji harcayan kombiler kış mevsimi sonrasında bakım ve tadilatlardan geçerek yeni kış dönemine hazırlanır. Kombi bakım ve temizliği için uzman Bosch servisi Karşıyaka kurum ve kuruluşlardan destek almanız son derece önemlidir.

Bosch Kombi Petek Temizliği Servisi Karşıyaka

Bosch kombi petek temizliği servisi Karşıyaka  konusunda gereken hassasiyeti kullanıcıları bilinçlendirerek gösterir. Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip oluruz. Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz. Petek temizliği ile kombi bakımını birbirine karıştırmamak gerekir. Kombi bakımı, kombi yetkili servisleri tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalışıp çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının temizlenmesi işlemidir. Petek temizliği ise petek temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan kapsamla bir iştir. Bosch servisi Karşıyaka ekiplerimiz kombi bakımı temizliği ve petek temizliği hizmetlerini sizlere sağlamaktadır. Petek temizliği için ayrı firma arayışına gerek duymadan Bosch servisi Karşıyaka firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz. Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir.

Kombi Petek Temizliği Aşamaları

Kombi petek temizliği nasıl yapılır diye düşünen kullanıcılarımız için detaylı olarak temizlik aşamalarına yer verilmiştir.

💠 Öncelikle kombi kapatılır. Kombiye su giriş vanaları kapatılır. Amaç kombiye zarar vermemektir.

💠 Tüm radyatörlerin giriş ve çıkış vanaları kapatılır.

💠 Kalorifer petek temizliği tek tek yapılacağı için, temizlenecek peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır.

💠 Banyonun havlupan radyatörü sökülür.

💠Petek temizleme cihazının bir hortumu, havlupan giriş vanasına bağlanır. Hortumun diğer ucu cihaza bağlanır. Havlupan çıkış vanasına başka bir hortum bağlanır. Çıkış vanasına bağlanan hortumun diğer ucu tuvalete veya klozete koyulur.

💠 En yakın çeşmeden radyatör temizleme makinesine su verilir. Kombi petek temizleme makinesi çalıştırılır.

💠 Kalorifer petek temizleme makinesi, temizliği yapılacak olan peteğe tazyikli su gönderir. Tazyikli su gönderirken aynı zamanda hava yardımı ile basınçta elde edilir. Buradaki amaç; hava ile birlikte peteklere giren tazyikli su, radyatörlerin iç cephesindeki pislikleri sökmesidir. Klozete veya tuvalete akan su berrak oluncaya kadar işleme devam edilir. Böylece petek temizliği tamamlanmış olur ve işlem sırayla diğer petekler içinde tek tek uygulanır.

💠 Petek temizliği bittikten sonra petek temizleme kimyasalı ısıtma sistemine gönderilir. Petek temizleme ilacı, iki yıl boyunca petekleri koruyan baz özellikli bir kimyasaldır. Aynı zamanda kombinin eşanjöründe kireçlenmeyi engellediği için, kombi daha az doğal gaz harcayarak petekleri ısıtmış olur.

Kombi Temizliği

Bosch Kombi Servisi

Kombi bakımı ve petek temizlemenin faydalarından biri petek içindeki tıkanıkların açılmasını sağlar. Bazen peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor şikâyetlerinin nedeni petek tıkanmasıdır. Petek tıkanmasının nedeni, petek içinde tortuların birikmesinden kaynaklanmaktadır. Bosch servisi Karşıyaka firmamız, petek temizleme kimyasalı sayesinde petek tıkanıklıklarının rahatlıkla açılmasını sağlar. Tıkalı olan petekler kombileri etkiler ve düzenli çalışma sistemini bozar. Bu nedenle kombi bakımı ve petek temizleme işlemi Bosch servisi Karşıyaka petek ve kombi çalışması beraber yapılmalıdır.

Bosch servisi Karşıyaka firmamız kayıt alımından işlem sonlanana kadar kaliteli hizmet sunar. Bosch servisi Karşıyaka servis hizmeti sunan çalışanlarımız, konusunda tecrübeli kişilerdir. Bu konuda tecrübesiz kişilerden yardım almayın. Yedek parçaları araçta hazır bulunur. Bosch servisi Karşıyaka yerinde kombi tamir ve bakım işlemiyle zamandan tasarruf sağlıyoruz. İşi bilmeyen kişilere ürün teslim etmeyin. Bu durumda arıza daha fazla artar. Sertifikalı çalışan Bosch servisi Karşıyaka ekipleri kombilerinizin teknik desteği için yardımcı olur. Tüm değerler ölçülüp çözüm üretilir. Bosch servisi Karşıyaka firmamız, ekip anlayışı ile çalışır. Her adres için belirli süre ayırır. Bu süre zarfında kombi tamir ve bakım işlemi seri şekilde çözülür. Genelde sorun yerinde çözülür. Bazı istisnai durumlarda cihaz atölyeye alınır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde etkili ustalar ile çalışırız. Hizmet anlayışına sahip kişilerdir. Eleman tercihinde sertifika ve tecrübeyi baz alırız. Müşteri diyaloğunda ve iş ahlakında yeterli kişilerdir. Memnuniyet Bosch servisi Karşıyaka için çok önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Konak Bosch Kombi Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi