444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Bosch Servis / Garantili Bosch Servisi

10 Aralık 2020
800 kez görüntülendi
İzmir Bosch Servis / Garantili Bosch Servisi

İzmir Bosch servis kombi kullanımı yaygınlaştıkça profesyonel hizmet veren kuruluş haline gelmiştir. Kombi kullanımı oldukça yaygınlaşmış ve hemen hemen her mekanda kombi beyaz eşya ürünü kullanılmaktadır. Isınma ve sıcak su konforu sağlayan kombilerinizin verimli çalışması için İzmir Bosch servis ekipleri kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İzmir’ de tüm ilçelere hizmet imkanı sağlayan İzmir Bosch servis hizmetleri geniş kapsamlı olarak devam etmektedir. İzmir Bosch servis uzman ekip kadrosu, donanımlı cihazları ile tüm kombi sorunlarına çözüm sunulmaktadır.

Bosch Servis Firması

Kombi sistemlerinin en önde gelen firmalarından olan Bosch firması kombi teknolojilerin gelişiminde öncü rol alan dev bir Alman firmasıdır. Isıtma sistemleri alanındaki geçmişi 200 yıla dayanan bu firma kombi sistemleri alanındaki birçok yeniliğin ilk uygulayıcısıdır. Bosch dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir pazar payına sahiptir. Bu pay sayesinde yaygın bir İzmir Bosch kombi servis ağı da oluşturmuştur. İzmir Bosch Servis bu ağın İzmir içindeki parçalarından biridir.

İzmir Bosch Kombi Servis Ağı

Kombiler, içinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli ısı konforu sağlayıcısı araçlarından biridir. Kombiler özellikle soğuk kış aylarında mekan içi ısısını ayarlayarak soğuktan korunmamızı sağlar. Gelişen teknoloji ile paralel olarak kombi teknolojisi de yıldan yıla gelişmektedir. Artık kombiler enerji verimliliğini esas alan, ısınma maliyetini oldukça düşüren cihazlar olarak ön plana çıkmış durumdadır. Yoğuşmalı kombi sistemleri, ısınma maliyetini hatırı sayılır ölçüde düşürerek çevreci bir ısınma alternatifi sağlamaktadır. Doğalgaz ile çalışan kombiler şehirlerin hava kirliliğine de otomatik çözümler getirmiştir. Her açıdan büyük avantaj sağlayan kombilerinizin düzenli ve verimli çalışması için İzmir Bosch servis firmaları teknik servis desteği ile tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Bosch Kombi Kullanımı

Bosch Servis

Bosch Kombi Bakımı

Bosch kombi bakımı, kombinizin sağlıklı olarak çalışması ve uzun ömürlü olması için şarttır. Periyodik olarak bakımları yapılan kombi sistemleri uzun süreli sorunsuz olarak hizmet verecektir. Sanayi bakanlığı standartlarına göre periyodik bakımları ve temizliği yapılan kombiler uzun yıllar sorunsuz hizmet görebilmektedir. İleri Alman teknolojisi ile üretilen Bosch kombiler çok daha uzun süreli, sorunsuz hizmet verecektir. İzmir Bosch servis ekipleri olarak kombi bakımı işlerinizi ayrıntılı olarak gerçekleştiririz. Kombilerinizin gerekli kontrolleri güncel teknolojiye göre yapılır ve temizliği sağlanır. Böylece kombilerinizi uzun yıllar sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

!!! Bakım Yapılmayan Kombiler

Bakım yapılmayan kombiler ömrü bitmeden maalesef çöp olmaktadır. Kombi değişimi yapmak oldukça maliyetli bir adım olmaktadır. Sadece bu nedenle bile periyodik kombi bakımı oldukça önemlidir. İzmir Bosch servis, uzman personel, garantili tamir hizmeti, geniş hizmet ağı ile tüm kombi ihtiyaçları karşılamaktadır. İzmir Bosch servis olarak yaptığımız çalışmalar ve gerekli olan parça değişimleri İzmir Bosch servis firmamızın garantisi altında bulunmaktadır.

Kombi Nasıl Kullanılmalı?

Kombilerinizi verimli kullanmak için İzmir Bosch servis ekiplerinin sizlere önerileri bulunmaktadır. Verilen talimatlara uyduğunuz sürece sağlıklı ve verimli kombi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kombi kullanımı ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruya İzmir Bosch servis firmamızın danışmanlık hizmetinden yararlanarak cevap bulabilirsiniz.

Kombiler Nasıl Kullanılmalı?

Kombi Kullanım Önerileri

İzmir Bosch Servis kombi kullanım önerileri

☘ Bina dış cephe yalıtımı %40 tasarruf sağlar

☘ Dış cephe yalıtım imkanı yoksa, radyatörlerin arkasına ısı yalıtım levhaları koymak önemli derecede tasarruf sağlar

☘ Oda termostatı kullanarak, her 1 derece farkta %6 tasarruf sağlanır

☘ Peteklere termostatik vana takılması tasarruf sağlar. Az kullanılan odalarda düşük ayara getirilerek

☘ Yerden ısıtma sistemi varsa, yoğuşmalı kombi kullanımı ciddi derecede tasarruf sağlar

☘ Meskenin pencere ve kapıları pvc doğrama ve çift cam yapılmalıdır. Buna imkânınız yoksa lastik fitille çevresi yalıtılabilir

☘ Kullanıma başlamadan önce kombi ve radyatörlerin bakımı yapılmalıdır

☘ Peteklerin reglaj ayarı yapılmalıdır

☘ Gece yatarken perdelerin kapatılması tasarruf sağlar

☘ Radyatörlerin önünü kapayacak şekilde ev düzenlenmemelidir

☘ Perdelerin, radyatörleri kapatmadığına dikkat edilmelidir

☘ Sıcak havalarda kombi ayarı düşürülmesi tasarruf sağlar

Tasarruflu kombi kullanımı için minimum 3 radyatörün çalıştırılması, sistem için gereken devir daimi sağlayan kombi pompasının daha az enerji harcamasını sağlar.

İzmir Bosch servis, kombi teknik servisi ve teknik servis İzmir Bosch servis firmamız siz değerli müşterilerimize yetkili servis kalitesinden çok daha kaliteli ve güvenilir Bosch kombi servisi hizmetini sunmaktan gurur duyarız. İzmir Bosch servis firması olarak sizlere arızalarınızı en kısa zamanda tespit edip en uygun maliyeti çıkarmak bizim prensibimiz haline gelmiştir. İzmir bosch servis hizmeti verdiğimiz çalışmalarımızda garanti vererek orijinal yedek parça takılmaktadır. İzmir Bosch servis firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Baymak Servisi Bursa 0224 250 16 06 Servis Telefon Numarası