444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demirdöküm Karşıyaka 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

12 Şubat 2022
1 kez görüntülendi
Demirdöküm Karşıyaka 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Karşıyaka Demirdöküm Teknik İzmir Servisi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ TAMİR-BAKIM-PARÇA DEĞİŞİMLERİ 7/24 HİZMET.

0232 262 00 33

karsiyaka-demirdokum-teknik-izmir-servisi

karsiyaka-demirdokum-teknik-izmir-servisi

Demirdöküm Karşıyaka , bakım ve onarım işlerini profesyonel, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilen birinci sınıf teknisyenlerinden oluşmaktadır. Hizmetlerimiz yalnızca tedarik ettiğimiz Demirdöküm kombi sistemleriyle sınırlı değildir, aynı zamanda Karşıyaka genelinde şofben ve termosifon tamirlerini de sağlıyoruz.

En önemli varlığımız müşterilerimizdir. İnsanların ihtiyaçlarını mümkün olduğunca verimli ve etkili bir şekilde karşılamak için çalışırız. Kaliteli işin göstergelerinden biri garantidir. Kötü yapılmış bir hizmet için kefil olmak çok zordur. Doğru seçilmiş ve kaliteli malzemeler sayesinde hizmetlerimiz için 1 yıla kadar garanti verebilmekteyiz. Garanti dışı olan Demirdöküm marka bakım, tamir, yedek parça değişimlerini aynı gün sağlıyoruz.

Karşıyaka Demirdöküm Bakım Servisi

karsiyaka-demirdokum-bakim-servisi

karsiyaka-demirdokum-bakim-servisi

Isıtma ekipmanının ve kombilerin kullanımındaki sorunların %80’i yanlış kurulum veya yanlış seçimden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda düzensiz bakımların da oldukça etkisi vardır.

Demirdöküm markası ile kullanılan kombiler çok kaliteli ve uzun ömürlü olsa da bunların sağlanması ve kış aylarında arıza yaşanmaması için her sene düzenli olarak kombi bakımlarınızı yaptırmanız gerekir.

Demirdöküm kombi bakımları, kış aylarına girmeden bir kombi ustası tarafından sağlanmalıdır. Aynı gün servis hizmeti almak veya uygun fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz Karşıyaka Demirdöküm Bakım Servisimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. İzmir Karşıyaka’da garanti süresi dolan Demirdöküm kombilerin bakımlarını sağlıyoruz.

İzmir Karşıyaka Demirdöküm Arıza Servisi

Karşıyaka’da Demirdöküm kombi onarım hizmetimizi seçen her müşteri, ısıtma ekipmanlarıyla ilgili sorunları çözmek için bireysel bir yaklaşım alır. Kapsamlı başarılı çalışma deneyimimiz ve profesyonel araçların mevcudiyeti sayesinde, herhangi bir karmaşıklık seviyesindeki arızalarla başa çıkabiliyoruz. Hizmeti gerçekleştirirken, arıza tespiti yaparak kullanıcıların onayı ile kombi onarımlarını sağlıyoruz.

Bazen ustalarımız, bir telefon görüşmesi sırasında bile bir kombinin arızasının nedenini belirleyebilir. Arıza ne kadar ciddi olursa olsun, uzmanlarımızın arızayı mümkün olan en kısa sürede çözeceğinden emin olabilirsiniz. İzmir Karşıyaka Demirdöküm Arıza Servisi ustalarımız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Arıza ve servis kaydı için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimizi arayabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Kombi Arıza

Konak Vaillant Kombi Servisi

Karabağlar Maktek Kombi Servisi

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bornova Buderus Servisi 0232 262 00 33 | En İyi Kombi Servisi