444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bornova İmmergas Servisi 0232 262 00 33 | Resmi Faturalı Servis

12 Kasım 2021
764 kez görüntülendi
Bornova İmmergas Servisi 0232 262 00 33 | Resmi Faturalı Servis

Bornova İmmergas Kombi Teknik Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin Hemen Arayın.

0232 262 00 33

bornova-immergas-kombi-teknik-servisi

bornova-immergas-kombi-teknik-servisi

İmmergas Marka Kombi Teknik Servisi.
Orijinal yedek parçalarla yerinde bütçe ve anında çözüm.
İmmergas kombinizi ısıtma veya sıcak su eksikliğinden dolayı acilen tamir ettirmeniz gerekiyorsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Yoğuşmalı, yoğuşmasız, bacalı, hermetik hiç fark etmeksizin İmmergas marka kombi arızalarınız için Bornova geneline bakan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Garanti süresi dolan İmmergas kombilerin aynı zamanda bakımlarını da sağlamaktayız. Bornova İmmergas Kombi Teknik Servisimiz yaptığı işlerde ve parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile aynı gün iletişime geçebilirsiniz. Bornova genelinde aynı gün hizmet vermekteyiz.

Ayrıca bornova buderus servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova İmmergas Kombi Bakım Ücretleri

Arıza ve Servis Kaydı İçin Hemen Arayın.

0232 262 00 33

bornova-immergas-kombi-bakim-ucretleri

bornova-immergas-kombi-bakim-ucretleri

İmmergas kombinizin her zaman mükemmel durumda çalışmasını ve böylece en uygunsuz anlarda sıcak su kaynağının veya ısıtmanın bitmesini önlemek istiyorsak, iyi bir teknik kombi bakım servisine sahip olmak çok önemlidir.

Ayrıca gereksiz aşırı tüketimi azaltmak için bakımın önemini yineliyoruz. Kesilmeler, açılıp kapanmalar nedeniyle kombinin aşınması ve yıpranması motora zarar verir ve daha fazla elektrik enerjisi tüketir.

İmmergas kombi bakımları her sene düzenli olarak kış aylarına girmeden yapılması gerekir. Kombi bakımları ise bir kombi bakım ustası tarafından sağlanmalıdır. Bornova İmmergas Kombi Bakım Servisimiz ile iletişime geçerek İmmergas kombi bakım ücretleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir, uygun fiyata kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Ayrıca bormova vaillant servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İmmergas Kombi Servis Ustaları Bornova

Arıza ve Servis Kaydı İçin Hemen Arayın.

0232 262 00 33

İMMERGAS KOMBİLER İÇİN ORİJİNAL YEDEK PARÇALAR
Profesyonel ısıtma ve sıcak su kombi teknisyenlerinden oluşan bir ekibimiz var. Buna karşılık, yörüngemiz, daha önce bahsedilen ana kombi üreticilerinin orijinal yedek parçalarına erişmemizi sağlıyor. Bornova’daysanız, evinizdeki gün hizmetimize  güvenebilirsiniz. İmmergas kombi ustalarımız garanti süresi dolan kombiler için bakım, tamir ve orijinal yedek parça hizmetlerini vermektedir.

Bornova’da bulunan servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Kombinizle ilgili yaşadığınız hatayı veya sorunu bize bildirmek için bizimle iletişime geçin, uzman bir teknisyen hemen size bilgi verecektir.

Ayrıca izmir bornova kombi servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bayraklı Bosch Servisi / Bayraklı Bosch Uzman Servis