444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Baymak Kombi Servisi Konak 0232 262 00 33 – Servis Telefon Numarası

05 Aralık 2021
702 kez görüntülendi
Baymak Kombi Servisi Konak 0232 262 00 33 – Servis Telefon Numarası

Konak Baymak Tamir Servisi

Garantili Teknik Servis Hizmeti Aynı Gün İçerisinde Servis Kayıt Yönlendirme. 

0232 262 00 33

konak-baymak-tamir-servisi

konak-baymak-tamir-servisi

Daha önce de belirttiğimiz gibi kombi, özellikle kış aylarında sürekli kullanıma tabi tutulan karmaşık özelliklere sahip bir cihazdır. Bu kaçınılmaz olarak cihazın aşınmasına ve bazı parçaların onarılması ve değiştirilmesi ihtiyacına yol açar.

Baymak kombilerde her ne kadar kaliteli olsa da bu sebeplerden veya farklı sebeplerden dolayı arıza meydana getirebilir. Kombi arızalarında ise bir kombi tamir servisinden hizmet almak önemlidir. Baymak kombi arızalarında ilk olarak arıza tespiti yapılır, daha sonrasında ise kullanıcı isterse onay verirse kombi tamirleri yapılır.

Konak Baymak Tamir Servisi, garanti süresi dolan Baymak kombilerin tamirlerini ve orijinal parça değişimlerini sağlamaktayız. 0232 262 00 33 numaramızdan servisimize arıza kaydı bırakabilir, aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Konak Baymak Bakım İzmir Servisi

konak-baymak-bakim-izmir-servisi

konak-baymak-bakim-izmir-servisi

Baymak Kombinin periyodik bakımı neden önemlidir?

Baymak kombilerin Periyodik bakımları kanunen zorunludur ve genellikle 1 yılda bir tekrar edilmesi yapılması gerekir. Kış ayları geldiği zaman ısıtma sistemlerinden birisi olan kombilerin de çalışması başlar ve verimli olmasını her kullanıcı ister. Baymak kombi bakımlarının yapılması durumunda verimli ve uzun ömürlü bir kombiniz olur aynı zamanda ise doğalgaz faturasından tasarruf edilmiş olunur.

Konak Baymak Bakım İzmir Servisi, garanti dışı olan Baymak kombilerin periyodik bakım ve temizleme işlemlerini sağlamaktadır. Baymak kombi bakım ücretleri ve fiyatları hakkında teklif almak için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konak Baymak Teknik Servisi

Konak Baymak Teknik Servisimiz, pazar günleri de dahil Baymak kombi bakımlarında, tamirlerinde, orijinal parça değişimlerinde, temizleme işlemlerinde aynı gün hizmet vermektedir. Konak genelinde ne zaman isterseniz arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Alanında ve işinde en iyi Baymak kombi ustalarımız Baymak kombinizi en iyi hale getirecek ve size teslim edecektir. Yerinde onarım hizmetleriz ile beraber uygun fiyat garantisi sağlayarak, yetkili servis kalitesinde hizmet vermekteyiz.

0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bayrampaşa Kombi Servisi | Tamir-Onarım-Bakım