444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kombi Tamircisi – Kombi Tamir Servisi

24 Kasım 2020
844 kez görüntülendi
Kombi Tamircisi – Kombi Tamir Servisi

Kombi tamircisi kombilerde yaşanan her türlü arıza karşısında garantili servis hizmeti sunmak profesyonel ve kurumsal kombi servisleri hizmetleri sunmaktadır. Yaşadığınız probleme karşı kombi tamircisi olarak cihazınızın daha yüksek performans sağlaması için sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Tek yapmanız gereken çağrı merkezi üzerinden ya da online olarak hizmet talebi oluşturmanızdır.

Gezici araç kombi tamircisi  servislerimiz eşliğinde eğitimli ve uzman teknisyenlerimiz aynı gün adrese ulaşıyor. Raporlama doğrultusunda sorunu ortaya çıkarıyor ve sizden alınan onay üzerine, akılcı çözümlerle müdahale gerçekleştirilir.

Kombi Tamircisi Servisi

Kombi tamircisi servisi hizmeti konusunda, her türlü marka ve modeldeki cihazlarınız için çalışmalar yürütmekteyiz. Başta tamirat hizmetleri olmak üzere montaj, garantili yedek parça temini ve periyodik bakım hizmetlerini güvenli olarak elde edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmet politikamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Bulunduğunuz adrese mobil olarak tam donanımlı ekipman ile kısa sürede ulaşmaktan memnuniyet duyarız. Kombinizin yaşadığı mekanik veya farklı sorunlar karşısında, uzman kombi tamircisi teknisyenlerimiz kısa sürede çözüm sağlamaktadır ve kombinizi sağlıklı çalışır konumda sizlere teslim eder.

Profesyonel Kombi Tamircisi

Kurumsal hizmet anlayışımız ile ele aldığımız kombi servis hizmetini, her türlü model için ayrı ayrı uygulamalar ile çözümlemekteyiz. Özellikle aylık faturanın daha düşük gelmesi, yaşam standardını yüksek tutacak ısı yakalanması ve sağlıklı çalışması için kombi tamircisi olarak hizmet verilmektedir. Farklı çalışmalar doğrultusunda kombi tamir desteğini garantili olarak sağlamaktayız. Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmet dahilinde, kombinizin sağlıklı çalışması için bize ulaşmanız yeterlidir.

Kombi Arızaları ve Çözümü

Kombi arızaları ve çözümü noktasında yapmanız gereken kullanma kılavuzlarında yer alan bilgilere göre hareket etmektir. Elinizde bulunan kullanma kılavuzunda beliren hata yok veya kılavuzunuz yoksa kombi tamircisi servisinden hizmet alabilirsiniz.

Kombi Tamircileri

Kombi Tamirci Petek Temizleme

Kombi tamircisi petek temizleme servisi olarak kombi bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de öncelikli olanı evinize gelen servislere muhakkak bu kombi bakım tamir servisi yapılması gerektiğini söyleyiniz. Yapmadığı takdirde içinde eğer herhangi bir işlem eksik kalırsa yaptırdınız kombi bakımı işe yaramayacaktır.

Petek Temizliği

Kombi bakımı petek temizleme servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. Kombi petek temizliği firması olarak, kombi bakımı petek temizleme işlemi yapılmadan önce çeşitli kimyasallar ile petekler yerlerinde ve sökülmeden yapılır. Peteklerde oluşan kirlenme sebebi ile ısınmayan petekler birçok sorunu beraberinde getirir. İhmal edilen bir petek temizliği sağlık sorunlarına neden olabilir. Bizler her zaman deneyimli ve teknik kombi tamircisi personelleri ile sizlere en hesaplı en kaliteli kombi bakım ve petek temizleme hizmeti sunuyoruz.

🔸 Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arızalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

🔸 Kombi cihazınızda oluşacak arıza kodlarını sildirmek ve elektrik voltajı yüzünden arızalanan kombi kartlarını dahi tamir edilebilir. Kombi cihazınızın sağlıklı çalışabilmesi adına en iyi hizmeti sunulur. Kombi arızalarını profesyonel kombi tamircisi işidir, dilerseniz uzman kombi tamircisi servislerine ulaşarak en iyi şekilde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

🔸 Müşteri onayından sonra orijinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak işlem sonlandırılır. Kombi bakımı çalışmalarında işlemin en başından sonuna kadar yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır. Olası bir problem çıkarsa belirtilen süre içinde problem çözümü firma tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kombi Tamircileri Eğitim

Kombi Tamir Eğitimleri

Kombi kullanımının konforu ve temizliği dikkat çekerken birçok kullanıcı zahmetsiz kullanımına kapılmaktadır. Böylesine rahat ve zahmetsiz olduğu kadar oldukça sağlıklı bir cihaz olması daha da cazip bir konuma gelmesini sağlamaktadır. Bu konuda tüm arızalar için destek sağlamaktadır. Olması gereken potansiyelde verimli bir şekilde çalışan cihazlar, gereksiz ve fazla enerji tüketimi de kombi tamircisi çalışmaları sayesinde önlenmektedir. Böylece kullandığınız kadar fatura ödemeniz ve herhangi bir anormal durum söz konusu olmamaktadır. Gerektiğinde her türlü marka için yedek parça mevcut olmakta ve müşterilerin isteği doğrultusunda değişim yapılabilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bosch Servis İzmir / Bosch Servis İzmir Ücretleri