444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vaillant Kombi Servis İzmir / Uzman Kombi Bakımı

13 Ocak 2021
832 kez görüntülendi
Vaillant Kombi Servis İzmir / Uzman Kombi Bakımı

Vaillant kombi servis İzmir kombi alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Vaillant kombi servis İzmir servisimize telefonla ulaşarak adresinize hizmet alabilirsiniz. Kış aylarında soğuyan hava nedeniyle açılan kombiler uzun süre kullanılmadıkları için yoğun bir şekilde kullanıma geçmişlerdir. Aşırı derecede yoğun kombi kullanımları kombilerde belirli tamir hasar gibi durumlara neden olur. Bu nedenle kış aylarında evin soğuk olmaması, beklenmeyen arızaların ortaya çıkmaması için zamanında tamir ve bakım ihtiyaçları giderilmesi gerekir. Kombi bakımı, arıza tamiri gibi işlemleri Vaillant kombi servis İzmir servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vaillant Kombi Servisi Arıza Kaydı

Kombi arızaları için Vaillant kombi servis İzmir telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Vaillant kombi servisi İzmir firmamıza ulaştığınızda çağrı merkezi müşteri temsilcimiz size hizmet verecektir. Öncelikle telefon ettiğimizde müşteri temsilcimiz Vaillant kombinin izle ilgili yaşadığınız problemi sizden dinleyecek. Ardından bu problem ile ilgili neler yapabileceğimiz servis gerekiyorsa Vaillant kombi servisi arıza kaydı hizmeti açılacaktır. Vaillant kombi servis İzmir müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmede eğer servis hizmeti gerekiyor ise genel olarak aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Fakat bazı durumlarda örneğin geç saatlerde ararsanız aynı gün servisi açılabileceği gibi aynı gün servisi aç alamayıp ertesi gün için servis kaydı açılır. Servis kaydı açma işlemi için müşteri temsilcimiz sizden servisin açılacağı isim soyadı kullanımda olduğunuz ve ulaşılabilecek bir telefon numarası bulunduğunuz adres bilgileri de sizden alacaktır. Bu bilgilerle birlikte Vaillant kombinizde meydana gelen arıza ile ilgili genel bilgileri müşteri temsilcimiz sizlerden alacaktır.

Vaillant Kombi Servis Hizmet Süreci

Vaillant kombi servis hizmet süreci, Vaillant kombi servis İzmir ekipleri evinize en yakın sürede ulaşmak için çalışmaktadır. Kombi beyaz eşyanızda oluşan arızayı gidermek için evinize gelmek üzere yola çıkan ustalarımız öncelikle sizi yarım saat önce telefonla arayarak müsaitlik durumunuz konusunda sizden bilgi alır. Eğer evinizde müsaitseniz ustalarımız yola çıkarlar ve en geç yarım saat içerisinde servisinize gelirler. Vaillant kombi servis İzmir ustalarımız evinize geldiğinde öncelikle kombiniz de yaşadığınız problemleri sizden dinlerler kombinizi kontrol ederler.  Yapılması gereken tamir-bakım gibi durumlar var ise sizi bilgilendirirler bununla birlikte eğer ücrete tabii bir durum olursa ne kadar ücret olacağı yedek parça ihtiyacınız olup olmayacağı konusunda da size bilgi vereceklerdir. Bu bilgilendirmenin ardından eğer uygun görürseniz tamir, bakım işleminiz Vaillant kombi servisi İzmir ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Kombi Servisi Vaillant

Vaillant kombiler

Vaillant Kombi Servisi İzmir Garantisi

Kombilerinizde oluşan arıza durumunda yapmanız gereken Vaillant kombi servis İzmir firmamızdan destek almaktır. Kombilerinizde yaptığımız bütün teknik çalışmalarda Vaillant kombi servis İzmir firması olarak garanti imkanı sunuyoruz. İşçilik, takılan yedek parçalar Vaillant kombi servis İzmir garantisi altındadır. İleride aynı problemle ilgili yaşadığınız sıkıntılar da size bırakılan servis formunu bularak üzerindeki numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer size yapılan hizmet de değişen yedek parça ile ilgili tekrar fren bir problem yaşarsanız sizin hizmet verildiği sürede değişen yedek parçanın bizim tarafımızdan değişmesi durumunda aynı yedek parçanın yine Vaillant kombi servis İzmir firmamız tarafından garantisi olduğunu belirtmek isteriz.

Vaillant Kombi Servisi Hizmet Anlayışımız

Vaillant kombi servis İzmir firmamızın kombi servisi elemanları düzenli olarak eğitimden geçirilerek, teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde kendilerini yetiştirmeleri firma tarafından sağlanmaktadır. Firma çalışanları güler yüzlü, çözüm odaklı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak için özveriyle çalışmaktadır. Vaillant kombi servis İzmir kombinin montajını uygun yöntemlerle, teknik uzmanlıkla gerçekleştirmektedir. Cihazların yıllık bakımı yapılarak, kombilerin sağlıklı ve uygun performans ölçülerinde çalışması sağlanmaktadır. Servis hizmetlerinde onarım hususunda da titiz davranılmaktadır.

Vaillant kombi servis İzmir yerinde servis hizmeti sağlamakta, kombi arızası çözümlenemediyse firmada özel cihazlar eşliğinde, çeşitli testler yapılarak kombideki arızanın kalıcı olarak giderilmesi sağlanmaktadır. Bunun dışında kombi ile ilgili herhangi bir sorun, ya da müşterilerin merak ettikleri herhangi bir konu hakkında telefon aracılığı ile uzaktan destek de verilmektedir. Vaillant kombi servis İzmir değiştirilmesi gereken parçalar yüzde yüz orijinal parçalarla değiştirilmekte, servis ve parça garantisi verilmektedir. Kombinin brülör ayarları yapılmakta ve kombi tüm özellikleri ile güvenli ve sağlıklı kullanım için uygun hale getirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Ariston Kombi Servis – En Yakın Ariston Servisi