444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bosch Servis İzmir Konak 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

07 Aralık 2021
972 kez görüntülendi
Bosch Servis İzmir Konak 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Kombi Servisi Bosch Konak

Servisimize tek bir telefon ile ulaşıp randevu aldıktan sonra aynı gün servis kapınızda.

0232 262 00 33

kombi-servisi-bosch-konak

kombi-servisi-bosch-konak

Binanızdaki kombi, ısıtma tesisatınızın dikkatli bir şekilde ele almanız gereken ana parçasıdır. Uygun bakım ve onarım olmadan, bir kombi sizin veya işletmeniz için çok pahalı bir baş ağrısı haline gelebilir.

Bosch markası ile kullanılan hermetik, bacalı, yarı hermetik, yoğuşmalı kombiler uzun ömürlü olsa da bakımlarının düzensiz yapılması, hiç yapılmaması, teknik arızalardan dolayı arıza meydana getirebilir. Kış aylarında kombinizin arızalanması sizin için can sıkıcı olabilir.

Bu cihazların karmaşıklığı nedeniyle, tüm ev sahipleri, ana kombi bileşenlerinin genel durumunu, bakım sırasında neler olduğunu ve bir kombinin ne zaman hasar görebileceğini gösteren işaretlerin neler olduğunu bilmelidir.

Bosch kombi arızalarınızda veya bakım işlemlerinde Konak Bosch Kombi Servisimiz, garanti süresi dolan kombiler için aynı gün hizmet verecektir. Aynı zamanda orijinal parça değişimi ve tamirleri için hemen servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konak Bosch Kombi Tamir Servisi

konak-bosch-kombi-tamir-servisi

konak-bosch-kombi-tamir-servisi

Konak Bosch Kombi Tamir Servisi, garanti süresi dolan Bosch kombilerin tamir ve parça değişimlerini aynı gün sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında birden bire meydana gelen kombi arızaları, kullanıcıların telaşa girmesine sebep olabilir. Bosch kombi ateşleme yapmıyor, Bosch kombi sıcak su vermiyor, Bosch kombi peteklere ısı vermiyor, Bosch kombi ısıtmıyor, Bosch kombi ses yapıyor, Bosch kombi su akıtıyor veya daha fazla arızalarında hemen bir kombi servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Konak genelinde Bosch markalı kombi tamirleri için  0232 262 00 33 çağrı merkezimizden servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konak Bosch Teknik Servisi

Yetkili servis kalitesinde, teknik servis olarak aynı gün pazar günleri de dahil Bosch kombi arıza, tamir, bakım, onarım, parça değişimi konularında hizmet vermekteyiz. Konak Bosch Teknik Servisi, haftanın yedi günü yetkili kombi ustaları ile hizmet vermektedir. Konak neresinde olursanız olun servisimiz garantili tamir ve bakım hizmetlerini kaliteli olarak gerçekleştirmektedir.

Bosch kombi bakım, tamir ve gaz dolumu gibi işlemlerin yanı sıra petek temizleme gibi işlemlerin yapılmasında da destek vererek uygun ücretler ile sağlamaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Buderus Servis Kepez 0552 219 62 59 | Kepez Buderus Kombi Servisi