444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konak Bosch Kombi Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

18 Ocak 2022
671 kez görüntülendi
Konak Bosch Kombi Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Konak İzmir Bosch Kombi Teknik Servisi

Bosch Kombilerin Aynı Gün Servis Hizmetleri İçin Hemen Arayın;

0232 262 00 33

konak-izmir-bosch-kombi-teknik-servisi

konak-izmir-bosch-kombi-teknik-servisi

Kombiler günde 24 saat zor bir sıcaklık rejiminde çalışarak sisteme bağlı tesislere ısı ve sıcak su sağlar. Bosch kombiler kesintisiz çalışır ve ağır yüklere maruz kalır ve arızalanması, bir kamu binasının, endüstriyel tesisin, özel evin veya apartmanın yaşam destek sisteminin arızalanması anlamına gelir.

Çalışma düzenini korumak ve hizmet ömrünü uzatmak için tüm kombi ünitesinin bakımlarının zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılması önemlidir. Bu tür çalışmalar, kombinin üreticisine, kalitesine ve güvenilirliğine bakılmaksızın profesyonellerin yardımıyla düzenli olarak yapılmalıdır. Bosch kombilerin aynı zamanda arızaları meydana geldiğinde onarımlarının yapılması gerekir.

Bosch Kombi bakım ve onarımlarında bir kombi ustasına ihtiyacınız var ise Konak Bosch Kombi Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konak Bosch Kombi Tamir Servisi

konak-bosch-kombi-tamir-servisi

konak-bosch-kombi-tamir-servisi

Kombi tamir ve onarım işlemleri teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimiz yerinde tamir hizmetlerini hafta sonları ve resmi tatiller de olmak üzere yılın 365 günü sağlamaktadır.

Tüm servis ustalarımız, Bosch kombilerin arıza tespiti ve bakımı ile ilgili çalışmaları yürütmek için özel eğitim almış, gerekli niteliklere ve izinlere sahiptir.

Kalifiye uzmanlar, ısıtma sisteminin tüm bileşenlerinin düzenli onarımı ve önleyici bakımını hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirecektir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile aynı gün iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Konak Bosch Kombi Bakım Servisi İzmir

Bosch Kombi Bakım Servisimiz, ısıtma ve su ısıtma cihazlarının bakımı konusunda uzmanlaşmıştır aynı gün hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi 20 yıldan fazla bir süredir piyasada sağlamaktayız, geniş deneyime sahibiz ve tüm popüler Bosch marka kombilere tamamen aşinayız.

Kış aylarının gelmesiyle beraber kombiler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı olarak kullanılır. Kış aylarında kombinizin verimsiz çalıştığını, peteklere ısı vermediğini veya arıza meydana getirdiğini düşünmek can sıkıcı olabilir. Bu nedenle her sene düzenli olarak kış aylarına girmeden kombi bakımlarının sağlanması gerekir. Garanti süresi dolan Bosch kombi bakım ve bakım ücretleri için Konak geneline hizmet veren servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası Bosch Kombi Servis Karşıyaka 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde