444 28 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dikmen Baymak Servisi – Neden Dikmen Baymak Servisi?

24 Kasım 2020
838 kez görüntülendi
Dikmen Baymak Servisi – Neden Dikmen Baymak Servisi?

Baymak marka kombiler uzun ömürlü, kolay kullanım, Dikmen Baymak servisi kolay ulaşım ve dayanıklı ürünlerdir. Baymak marka kombi ürünleri tercihi her geçen gün daha da artmakta ve kullanıcı memnuniyeti aynı oranda devam etmektedir. Baymak ürünlerinin bu kadar tercih edilmesindeki diğer bir etken Dikmen Baymak servisi  ulaşılabilir ve kaliteli hizmet anlayışı benimsemesidir. Ankara’ da tüm semtlere hizmet verilmekte ve geniş Dikmen Baymak servisi ağımız ile sizlerin bir telefon uzağındayız. Dikmen Baymak servisi hizmetlerinden en uygun fiyatlar ile yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

baymak kombi servisi firmaları

Dikmen Baymak Servisi

Neden Dikmen Baymak Servisi?

Dikmen Baymak servisi ekipleri Baymak marka ürünlerin ve modellerinin hepsine yanıt verebilen donanımlar ile fazlası ile karşılık verebilmektedir. Neden Dikmen Baymak servisi sorusunu düşünüyor olabilirsiniz. Kombi ürünü uzman bakım ve profesyonellik anlayışı gerektirir. Dikmen Baymak servisi ekiplerimizin her üyesi Baymak kombileri konusunda yeterli eğitimleri alarak kaliteli hizmet anlayışı benimsemektedir. Kişisel gelişim ve iletişim konularında da gerekli eğitimi alan Dikmen Baymak servisi personellerimiz telefon aracılığı ile sizlere hizmet sunabilme kapasitesine sahiptir.

Kombi bakımı, tamiri, onarımı, kurulumu, montajı ve kombi ile ilgili tüm sorunlara kaliteli çözüm arayışı içindeyseniz Dikmen Baymak servisi firmamızı arayabilirsiniz. Sizlerden kazandığımız güveni her daim canlı ve aktif tutmak için öz verili olarak çalışmaktayız. Hatalar en aza indirgenerek asla müşteri mağduriyetine sebep olacak problemlere yer vermiyoruz.

Dikmen Baymak Servisi Kombi Bakımı

Kombi bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler. Kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür. Dikmen Baymak kombi bakımı aşamaları;

🔸 Kombi bakımlarında önce, sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.

🔸 Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.

🔸 Daha sonra kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizlenir.

🔸 Ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.

🔸 Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.

🔸 Kombideki mevcut su boşaltılır.

🔸 Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır.

🔸 Brülör temizliği yapılır.

🔸 Yanma haznesinin temizliği yapılır.

🔸 Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir.

🔸 Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır.

🔸 Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir.

🔸 Gaz ayar kontrolleri yapılır.

🔸Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.

🔸Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır.

🔸 Kombi beyni olan anakart kontrolleri yapılır.

🔸 Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır.

🔸 İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır.

🔸 Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır.

🔸 Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılamlıdır?

Uzmanlar ve Dikmen Baymak kombi servisleri firmaları yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yaptırmamış olanları uyarıyor. Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli ve uzman kurumlar tarafından kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın. Dikmen Baymak servisi firmamızı arayarak güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Bayma Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi Bakımı

Kombi bakımını yaptıranlar enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor. Yani Dikmen Baymak servisi kombi bakımı avantajları saymakla bitmiyor. Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatarak, kışın daha hesaplı ve güvenli şekilde ısınmak isteyenlerin bakım işini, kurumsal firmalar bünyesindeki uzman kişilere teslim etmenizi tavsiye ediyoruz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak kombi bakımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca sadece kombi bakımı değil her mevsim kombi tamiri, taşınma sırasında kurulum ve montaj gereksinimi gibi ihtiyaçlarınız için de hizmet imkanı sağlamaktayız. Dikmen Baymak servisi firmamızı arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS ARA
Site haritası ECA Kombi Servisi – Profesyonel ECA Kombi Servisi